Apolena perdeler bir eve canlılık katan en önemli perde modellerinden biridir. Ev dekorasyonlarınıza farklılık katan bu ürünleri birbirinden farklı desenleriyle kullanabilirsiniz.

Apolena Cupcake Fon Perde

312-1Bir ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan fon perdeler aynı zamanda hayat anlayışınızı da yansıtmaktadır. Hemen hemen tüm odalarda tercih edebileceğiniz Apolena cupcake fon perdeleri kanat ya da düz şekilde de kullanabilirsiniz.

Kolay ve basit bir kurulumu olan bu perdeler duvara bağcık ile bağlanabilir ve dilediğinizde açılarak kullanılabilmektedir. Rustik borusuna ya da kornişe takılarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca kolay yıkanabilir özelliği ile istediğiniz zaman yıkama işlemleri yapabilirsiniz.

Evinizin mevsimini değiştirecek olan bu perdeler birbirinden farklı ve renkli desenlerle özellikle de bahar değişikliklerine katkı sağlayacak şekilde üretilmiştir. Bu perdeleri kullanarak muhteşem bir yaşam alanı oluşturulabilir.

Fon Perdeler

Apolena perdeler içerisinde düz fon perdelerin önemli bir yeri vardır. Çünkü kullanıldığı alandaki mobilyalar ile kombin edilebilir özelliği sayesinde çok rahat bir hava yaratır.

Son derece dekoratif olan bu perdeler günümüzde çok farklı renk ve modellerle süslenmiştir. Yemek odalarınızda, oturma odalarınızda, salonlarınızda ve mutfağınızda da kullanabileceğiniz bu perdelerin mavi, kırmızı, pembe, turuncu ve gri renklerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bulunduğu alanda dekorasyon açısından çok rahatlatıcı bir görünüm kazandıran Apolena fon perder günümüzde öncü perde firmaları tarafından üretilerek sunulmaktadır. Bu perdeleri de dilerseniz kornişe ya da rustik borusuna takarak kullanabilirsiniz.

Gri Fon Perdeler

İstediğiniz zamana makinada yıkayabileceğiniz ve süet ve baskılı kumaş özelliğinde üretilen bu estetik perdeler özel olarak tasarlanmıştır.

Tüm odalarınızda kullanabileceğiniz Apolena gri fon perdeler drape ya da fon şeklinde de tasarlanabilmektedir. Kurulumu da son derece kolay olan bu perdeler için ekstra malzeme kullanımına gerek duyulmamaktadır.

Fon bağcığı ile duvara bağlanabilir ayrıca diğer Apolena perde modellerinde olduğu gibi rustik borusuna ve kornişe takarak da kullanılabilmektedir. Kolay yıkanabilir olması nedeniyle istediğiniz her an yıkanmaya hazır bir şekilde bekletilmektedir.

Apolena gri perdeler yaşam tarzınızı da yansıtacağı için günümüzdeki kullanım alanları yaygınlaşarak devam etmektedir. Daha çok oturma odalarında kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz