Bauhause’ de perde modelleri 2016 yılının en çok tercih edilen perde modelleridir. Evinizin ve eşyalarınızın dekoruna uygun her türlü perdeyi burada bulmanız mü

 

Bauhause Stor Perde Fiyatları

Bauhause’ de stor perde fiyatları 28,00 ila 175,00 TL arasında değişiyor. Stor perdenin kullanım alanı oldukça fazla. Ama hangi ortamda nasıl bir perde kullanılacağı gerçek bir problem. Çocuk odalarında kullanılacak olan stor perde modelleri daha çok baskılı ve tül detaylı perde modelleridir. Bu gibi alanlarda ucu boncuklu modellerin kullanılması sakıncalıdır. Bauhause stor perde modellerinin fiyatları ( baskılı) 187,90 TL gibi bir fiyat ile başlıyor. Salon gibi toplu oturulan alanlarda kullanılan ahşap desenli stor perde fiyatları ise 60 ila 180,00 TL arasında değişiyor. Bu perdelerin bu kadar çok kullanılmasının sebebi eski perdelere oranla daha küçük, kullanışlı ve temizliğinin kolay olmasıdır. Açık renkli stor perdeler genellikle dar alanlarda tercih ediliyor. Bunun sebebi ortamı daha aydınlık ve geniş göstermektir. Bunun bir diğer yolu ise stor perdeyi duvar ile aynı renkte kullanmaktır.Bauhause’ de bu yılın en çok tercih edilen perde modelleri ahşap ve hasır desenli, doğal görünümlü stor ve jaluzi modelleridir. Ahşap ve hasır desenli bu şık perde tasarımları genellikle koyu renkli, örneğin kırmızı, koltuklar ile son derece şık ve gösterişli bir kombin oluşturuyor. Firma jaluzi modellerini genellikle alüminyum olarak tasarlamış ve fiyatları da son derece uygun. Özellikle büro ve işletme tarzı mekânlarda hoş bir duruş sergileyen bu modellerin temizliği ve kullanımı da oldukça kolay.

Bauhause Tül Perde Modelleri

Bauhause tül perde modelleri genellikle fon perde modellerinin altında sergileniyor. Bunun amacı kombin içinde tül perde modellerinin nasıl göründüğünü müşteriye göstermektir. Tül ve fon perde modelleri müşterinin isteği doğrultusunda dikilir. İstenilen model ve renkteki tül ve fon perdeler katalogdan beğenilen bir model ile müşterinin verdiği ölçülerde dikilir. Dikim işlemi en fazla bir hafta içerisinde sağlanır. Hatalı ve yanlış ölçülerde dikilen perdeler iade alınmaksızın dikimlerinin ve ölçülerinin düzeltilmesi söz konusudur.

bauhaus-perde-1

bauhaus-perde-2

bauhaus-perde-3

bauhaus-perde-4

bauhaus-perde-5

bauhaus-perde-6

Bauhause Hazır Perde

Bauhause hazır perde modellerinin boyları genellikle standart olarak hazırlanmıştır. İsteyen müşteriler için bu modellere uygun farklı boylarda dikimlerde yapılmaktadır. Hazır perdeler genellikle her eve uyum sağlayan tasarımlardır. İstenilen renk ve desende hazır perdeler her türlü kombin için uygundur. Hazır dikilmiş ve standart boylardaki bu perde modellerinin fiyatları diğer perdelerden daha uygundur. Üstelik zaman bakımından da ekonomiktir. Diğer modellerin dikilmesi beklenecek, ölçüleri alınacak, takılıp kontrol edilecek. Ama hazır dikilmiş perdelerde bu söz konusu değildir. Üstelik uyum sağlamadığı durumlarda, mağazaya götürüp değişimini yapmak da mümkündür.

bauhaus-perde-7

bauhaus-perde-8

bauhaus-perde-9

bauhaus-perde-10

bauhaus-perde-11

bauhaus-perde-12

bauhaus-perde-13

Bauhause Perde Aksesuarları

Bauhause perde aksesuarları istediğiniz herhangi bir perdeye uygun olarak seçebileceğiniz şekilde hazır bulundurulmaktadır. Perde seçimi esnasında seçtiğiniz herhangi bir perde aksesuarı dikim esnasında perdenize uygulanır. Perde aksesuarı fiyatları oldukça uygun. Metre hesabı olarak hazırlanan perde aksesuarlarının saçaklı ve boncuklu modelleri mevcut. isteyen müşteriler için daha farklı, dantel, örgü, payetli ve simli aksesuar çeşitleri de mevcut. Stor perdeler için farklı olarak hazırlanan perde aksesuar fiyatları diğer aksesuar fiyatları ile aynı olarak hazırlanmaktadır.

bauhaus-perde-14

bauhaus-perde-15

bauhaus-perde-16

bauhaus-perde-17

bauhaus-perde-18

bauhaus-perde-19

bauhaus-perde-20

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz