Farklı boncuklu perde modelleri nereden bulabilirim? Boncuklu kapı perde model ve çeşitleri dışında yatak ve oturma odaları için boncuk perde en yeni modelleri

En Yeni Boncuk Perde Modelleri

Bir perde boncuk ile daha çok estetik kazanabilir, gerek kapı boncuklu perde çeşitleri olsun gerekse oda pencerelerinde olsun uygulamada bu farkı görebiliriz. Son yıllarda hol ve mutfak gibi alanlarda genel olarak kullanılan boncuklu modellerde olduğu gibi, aynı zamanda salon ve yatak odası alanlarında da değişik tasarımlar dikkat çekmeye başladı. Gerek perde saçaklarında olsun gerekse perdenin gövdesinde olsun çeşitli materyallerle zenginleştirilmiş boncuklu perde modelleri yeni tasarımları ile pek çok evi şenlendiriyor. Sizlere birkaç boncuklu kapı perdesi modeli tanıtımının yanı sıra boncuklu diğer perdeler arasından seçtiklerimizi de bu yazımızda tanıtmaya çalışacağız.

Yeni tasarımlar daha fazla şıklığın meydana gelmesine olanak vermekte ve evinize zengin bir görünüm kazandırmakta. Bunların arasında en çok boncuklu perde dikkat topluyor. Özellikle şeffaf boncuklarla bezenmiş ve sadelik kazanmış olan bu boncuk perdeler de, özellikle geceleri evinizin aydınlatma ortamına göre değişik bir hava yaratmak için mükemmel duruyor. Cam damla model boncuklarında kullanıbileceği perdeden geçen ip hem sabitliği sağlıyor hem de pulların kendi merkezlerinde dönmesine olanak veriyor.

boncuklu-perde-modelleri-1

Renk cümbüşünü odanıza yansıtan bu model, kişiliğinizin de dışa vurumu olacak tarzda.

boncuklu-perde-modelleri-2

Banyo keyfini su ile özdeş kılmanın formulü galiba bu modelde yatıyor. Su gibi akar görüntü veren taşlar huzuru katlamak için ideal.

boncuklu-perde-modelleri-3

Ahşap ve doğa ile uyum yakalamış boncuklar, aksesuar görevini gayet başarılı biçimde yansıtııyor.

boncuklu-perde-modelleri-4

Bütünlüğün yaratıldığı bu modelin ışık geçirgenliği de ayrıca odanıza aydınlıktan yararlanma fırsatını daha çok sunuyor. Işıkla dost olan bu perdede büyüklü küçüklü taşların kullanılmış olması da dikkat çekiyor.

boncuklu-perde-modelleri-5

Akrilik özellikli boncuklu bu perde çeşitli ebatlarda pullarla süslenmiş. Huzur veren bir skalaya sahip bu model ile odalarınızı şenlendirebilirsiniz. Dilerseniz, aynı modeli kapılarınıza da kullanabilirsiniz.

boncuklu-perde-modelleri-6

Modern banyolar için parıltı sağlayan metallerin kullanıldığı bu model ile banyo aksesuarlarınıza ahenk katabilirsiniz.

boncuklu-perde-modelleri-7

Metal ızgarası ile duvarlarınızı süsleyebileceğiniz değişik bir tasarım.

boncuklu-perde-modelleri-8

Lambanın desteği ile mükemmel bir renk yansımasına şahit olacağınız bu perde sayesinde odanız canlanacak ve adeta renkler dans edecek.

boncuklu-perde-modelleri-9

Makrama iplere geçirilmiş boncuklar, çocuk odaları için ayrı bir dekoratif görsel sunacak nitelikte.

boncuklu-perde-modelleri-10

Zengin iç mekanları daha da zenginleştirmenin yolu billur tasarımlardan geçiyor. Tasarımcıların gözdesi bu şık modeller, ihtişamı da çağırıyor. Oturma ve yatak odaları için mükemmel seçim.

boncuklu-perde-modelleri-11

Yatak odanıza zarafet kazandıracak bir model. Duvara döşenmesi ve duvar rengine uyumu perdenin bir sekans olduğunun kanıtı sanki.

boncuklu-perde-modelleri-12

Yukarıdan gelen ışıkla beslenmiş sofistik bir tasarım. Romantizm şıklıkla buluşmuş.

boncuklu-perde-modelleri-13

Odayı bölmek için göz estetiğine uygun bu model, zarif bir duvar görevi de görüyor.

boncuklu-perde-modelleri-14

Her zaman büyük alanlarda kullanılmadığına tanık olduğumuz bir perde tasarımı.

boncuklu-perde-modelleri-15

İç kapılarda oda rengine uygun tonu ile varlığını hissettiren bu model, taşları ile boncuk perdeler arasında farkını gösteriyor.

boncuklu-perde-modelleri-16

İnci hissi veren bu boncuk perde, havayı yumuşatmak için tasarlanmış adeta.

boncuklu-perde-modelleri-17

Küçük ve sık döşenmiş taşlar, duvar dostu bir boncuk perdeyi ortaya çıkarmış.

boncuklu-perde-modelleri-18

Görünümde şıklık ve sadelik, pahada lüksün simgesi bir boncuk kapı perdesi.

boncuklu-perde-modelleri-19

Nefes kesen bir tasarım. Mekanla yarışıyor sanki.

boncuklu-perde-modelleri-20

Düzgün ve zarif. Her iç mekana uygunluğu kendine hayran bırakıyor.

boncuklu-perde-modelleri-21

Canlı rengi ile hemen ilgi uyandıran scarlet tarz bu model, pencerelerde fazlasıyla talep alıyor.

boncuklu-perde-modelleri-22

Boncuklu Perde Fiyatları 2016

Bu güzel tasarımların elbet bir maliyeti söz konusu. Boncuk perde modelleri ve fiyatları tasarımlara harcanan emek ve malzeme ile doğru orantılı olarak değişkenlik gösteriyor.  Boncukların kendileri de en az hazır perdeler kadar ilgi çekerken, kendi emeklerini nakışa dökmek isteyenler, ucuz maliyet ile daha ekonomik boncuk perde fiyatları hesabı yapabiliyor. Kendi yaratıcılığınızın yanı sıra farklı modeller arasında seçip beğendiğiniz bir tasarımı da hayata geçirebilirsiniz.

Özellikle boncuklu perde modelleri 2011 yılından sonra ev hanımları için neredeyse vazgeçilmez olmuştur. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de hanımların yakın takibinden kaçmamıştır bu nedenle.

Diğer taraftan perde boncukları fiyatları hakkında tereddütünüz varsa, en yakın boncukçuda ucuz ve nitelikli örnekleri bulabilirsiniz. Boncuklu kapı perdesi fiyatları için yapacağınız piyasa araştırmasını ise internetten hem takibini yapıp, hem de ücretleri konusunda yeterli bilgiye ulaşana kadar yerine getirebilirsiniz.

Aşağıda verdiğimiz tabloda boncuklu perde fiyatları sizler için derlenmiştir.

 Firma  Fiyatı  Özelliği
 Sanal Pazar  75 TL  90×190 cm
 Hepsi Burada  61,36 TL  Kapı Perdesi
 Gitti Gidiyor  200 TL  Kruvaze, 250×260 cm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz