Her sene değişen modelleri ile Brillant her zaman ilgi odağı olmayı başarıyor. Modern ve ergonokomik ürünleri ile şıklığı tamamlamaya yardımcı.

Tercih edilme sebepleri

65-1Brillant herkes tarafından bilinen ve oldukça kaliteli ürünleri ile tanınan bir markadır. Bu yüzden her zaman kaliteli ürünleri satışa çıkarmaya özen göstermektedir.

Her türlü perde üzerinde uzman olan Brillant ürünlerinin kalitesini gözler önüne seriyor adeta.

Brillant perdenin tercih edilme sebepleri yeni modeller ile artarken zebra perde üretiminde de kendini göstermiştir.

Evinizi saray gibi gösterecek modeller ile her zaman karşınıza çıkmaya hazır olan Brillant, modern havanın hâkim olduğu modellerine çok güveniyor.

Tül perdeleri kişinin isteğine ve ya ölçülere göre pencereye göre hazırlayabilmektedirler. İşinde usta çalışanları ile çalışmanız memnun kalmanızı kolaylaştıracaktır.

Özellikle dantel içeren tül perdelerin dikimini el emeği dikiş makineleri ile hazırlatan firma şıklığı nasıl ispatlayacağı konusunda oldukça uzman.

Stor perde, zebra perde, tül perde, fon perde ve ipek güneşlikler gibi birçok modeli bünyesinde hazırlayıp kullanıcıya sunmaktadır.

Firmanın hemen hemen her ilde bayilikleri vardır, ancak hazır ürünlerini internet ortamından dahi sipariş verebilirsiniz.

Brillant Mutfak Perdeleri

Şüphesiz ki evlerin en çok yıpranan perdeleri mutfaklardadır. Günün bütün yorgunluğunu, kokusunu, isini ve yağını içine alan perdeler maalesef mutfaklarda bulunuyorlar.

Mutfak perdelerinin modellerinden çok kullanılan ürünün kalitesine dikkat etmek gerekiyor. Brillant da kaliteli ürünleri ile tanınmış bir marka olduğu için istediğiniz modeli kaliteyle birlikte evinize taşımanıza yardımcı oluyor.

Mutfaklarda en çok kullanılan modeller arasında zebra perdeler yer alıyor, kullanışlı olmaları açısından zebra perdeler gayet avantajlı gibi gözüküyor ve tercih ediliyorlar.

Daha uygun fiyatlarla zebra perde üretmek için kaliteden ödün veren firmalar mutfak perdelerinde bazen hüsran yaratabiliyorlar.

Yeni nesil evlerin mutfaklarında Fransız balkonlar oldukça sık karşımıza çıkmakta. Bu tür pencerelerde ise genellikle uzun tül perdeler yerine kenarları büzgülü ve sadece camın önünü kapsayan tüller kullanılıyor.

Tüller cama gerilerek aparatlar yardımı ile monte ediliyor ve tül tam ortasından büzülerek şık durması sağlanıyor. Bu modelde gayet makul fiyatlarda olduğu için çok tercih edilmektedir.

Mutfaklarda kullanılan perde modelleri arasında püsküllü perdeler de var, bu perdeler saçaklı görüntüsü ile oldukça şık duruyor ve kirlenme derdi olmadığı için kullanışı çok kolay.

Stor perde gibi kullanılan ancak yukarı doğru büzülerek toplanan mekanizmalı perde modelleri de Brillant serilerinin başında geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz