Perdecilik sektöründe çok önemli bir yeri olan Brillant Perde, 2015 yılı için birbirinden güzel perdeleri sunmaktadır. Özellikle de çok farklı model seçeneği bulunduğu için bazen bu modeller arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Brillant Perde

65-1Salon perdesinde olduğu gibi 2015 ve 2016 yıllarında da bu kategoride ve birbirinden farklı perde modelleri arasında evinizin salonunu ve diğer yaşam alanları için çok güzel perdeler tasarlamıştır. Türkiye’nin en iyi perde modellerinden olan Brillant Perde 2016 tasarımlarıyla da çok iddialı bir şekilde modellerini sunmaktadır.

Fon perde modellerinin yanında, jaluzi perdeler, tül perdeler ve stor perdeler gibi birçok perde çeşitleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Önemli olan bir noktada sizlere bilgi veriyor olacağız. Özellikle salon için perde seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var.

Salon Perdesi Nasıl Olmalıdır?

İlk olarak salonun aldığı ışık miktarına bakılmalı ve bununla birlikte kaçıncı katta olduğunuza ve salonun nereye baktığına dikkat edilmelidir. Peki, salonlar için ne tür perdeler kullanılabilir?

  • Salonunuzun tavanı alçak ya da küçük ise 2016 Brillant perde modelleri arasından seçim yaparken düz perde seçebilirsiniz. Bu durumda salonunuz daha yüksek görülecektir.
  • Salon pencereleriniz küçük ise; perde seçerken özellikle duvar renklerine uyumlu perde renkleri seçmeniz şart.
  • Duvar kâğıtları ve duvar boyaları da perde seçiminde önemli kriterler arasında.
  • Düz koltuklarda desenli perdeler ve desenli koltuklarda ise düz perdeler kullanılabilir.
  • Evinizin mobilya renklerine göre tamamlayıcı renkler seçebilir ve salonun daha kombin ve canlı görünümünü sağlayabilirsiniz.
  • Salonunuzda kullanacağınız tüm renklere uyumlu olarak 2016 Brillant Perde modelleri arasından beyaz, bej, kahve rengi ve toprak renkleri seçilebilir.

Perdeler, evinizi dış dünyadan ayıran ve özel hayatınızı da saklayan ev dekorasyon ürünleri arasındadır. Bununla birlikte evinizin dış dünyaya açılan penceresidir aslında. Evinizin iç güzelliği ve şıklığını da perdeler ortaya çıkarabilir.

Evinizin kalitesini artırmak için tercih edebileceğiniz 2016 perde modelleri Brillant ile yaşam alanlarınızı yeniden canlandırabilirsiniz. Bu perde modelleri şık ve kaliteli olmasının yanında, fiyat bakımından da uygundur.

Bu özellikleriyle birlikte Brillant perde bir adım daha önde. Aplike perdeler, güpürlü perdeler, ip perdeler ve tül perdeler konusunda da oldukça deneyimli olan bu marka sayesinde evinizin şıklığı perdelerinize yansıyacak.

Brillant 2016 tül perdeleri de oldukça tercih edilmiştir. Keten, polyester ve ipek gibi çeşitleri olan bu perdelerin kolay bir kullanımı vardır. Ayrıca Brillant tül perdeler kullanım kolaylığı ve temizliğinin yıkanarak yapılmasından dolayı da tercih edilmektedir.

Brillant tül perde modelleri genel olarak yatak odası ve oturma odalarında kullanılmaktadır. Bunlarla birlikte misafir odalarında da şık bir görünüme sahip olabilir.

Brillant Tül perde modelleri 2016 yılında daha çok yeni evlenen çiftlerin ve evini yenilemek isteyen kişilerin tercihleri arasında olmuştur. Bu yıl içinde markanın en çok satan tül perde modelleri arasında ‘hayalet tül perdeler’ yerini almıştır. Bu perdeler dışarıdan bakıldığında içeriği göstermez ve sadece motifleri görülebilmektedir. Şık ve asil bir hava oluşturan bu modeller arasından rahatlıkla tercih yapabilirsiniz.

Mutfaklar için Brillant tül perdeler kategorisinde bulunan ip perdeler de oldukça revaçta. Çok güzel ve şık bir görünüm için ip perdeleri tercih edebilirsiniz.

Brillant tül perdefiyatları konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yaklaşık 14,90 TL’den başlayan fiyatlar ile bu perdeleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerin dışında birbirinden güzel ve şık duran perdeleri de Brillant 2016 perde modelleri arasında bulabilirsiniz.

Brillant fon perde modelleri 2016 konusunda da oldukça başarılı. En çok tercih edilen bu modeller arasında ise; jakar dokuma tül fon perdeler yer alıyor. Bu perdeler ayrıca beyaz, yeşil, pembe ve kırmızı renklerle sizlere sunuluyor.

Bu seçimlerinizin yanında açık kahverengi düz fon perdeler ve kırmızı renk fon perdelerin yanında, siyah, pembe, lila rengi, sütlü kahve, vizon rengi, dantel fon, vişne rengi ve düz seri fon perdeleri de tercih edebilirsiniz. Sıraladığımız bu perdeler çok dökümlü olarak 14,99 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz