Şık evlerin dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan Brillant tül perdeler şimdi çeşitli renklerde üretiliyor. Her zevke uygun perde modellerinde şıklık ve kullanışl

Dekorasyonların vazgeçilmezi perdelerde özel tasarımlar, jaluzi, stor, ahşap, Brillant tül perde modelleri göze çarpıyor. Evi tamamlayan tül perde Brillant modellerinin seçimi ise son derece önemli. Brillant tül perde kataloğu ise sanal mağazalardan sunuluyor. Brillant tül perde seçimine uzun zaman harcamak yerine internet üzerinden erişilebiliyor.

Brillant Tül Modelleri ve Fiyatları

Tül perde modelleri hem sizi yansıtmalı hem de evleri şık göstermelidir. Evleri ve odaları küçük olanlar ise perde seçerken tercihini perdelerle evin duvarlarının aynı renkten olmasından yana kullanıyor. Brillant tül modelleri ise eşyalara ve eve uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor.Brillant tül kataloğu ise çeşitli modelleri ayağınıza kadar getiriyor. Evlerdeki eşyalar çok gösterişli ve şatafatlı ise perde ve tül seçimlerinde daha sadelik tercih edilmelidir. 2016 yılı ise Japon perdelerden jaluzilere kadar çok farklı ve fazla sayıda, çok sayıda ve modelde perde üretildi. Brillant tül perde fiyatları ise sanılanın aksine çok uygun. Brillant tül perde metre fiyatları ise 15 liradan 250 liraya kadar çeşitli aralıkta bulunuyor.

brillant-tul-1

brillant-tul-2

Brillant Tül Perde Desenleri

Brillant tül perde modelleri 2014 yılında daha az çeşide sahipken Brillant tül perde fiyatları 2014 yılında da uygun seçenekler sunmaktaydı. Brillant perdeleri ise son yılın en iyi perde takımlarından olmaya devam ediyor.

brillant-tul-3

brillant-tul-4

Perde temizliği konusunda da sorun yaratmayan perdelerde kaplama kalitesi ve kumaşların özelliği alıcılarının gözünü doldurmaya devam ediyor. Perdeler uzun yıllar kirlenmeyen modellerden oluşuyor. 3 ile 4 yıl kirlenmeme özelliğine sahip perdeler iş yerleri ve ofisler için oldukça sık tercih edilmekte. Tül perde modelleri Brillant mağazalarında çeşitli desenlerde ve modellerde üretilebiliyor.

Brillife Tül Perde Modelleri

Brillant tül perde modelleri ve fiyatları alanında Türkiye’nin dört köşesinde müşterilerine uygun seçenekler sunmaya devam ediyor. Evlerin daha çok ışık alması isteniyorsa ince tül perdeler ve az geçirgen kalın kumaşlı perdeler tercih edilmelidir.

brillant-tul-5

brillant-tul-6

Özel hayatını korumak isteyenler ise perde seçiminde daha koyu renklerden yana seçimini kullanıyor.Brillife tül perde modelleri ise konforlu tarza sahip. Geniş evlerde ise farklı etkiler oluşturarak kombinler yapılabilir. Brillant tül fiyatları uygun seçenekler sunmaktadır. Tül modelleri Brillant mağazalarında sunulmaktadır.

brillant-tul-7

brillant-tul-8

brillant-tul-9

Tül Perde Modelleri Brillant

Brillant tül modelleri 2014 yılında daha sadeyken günümüzde çok sayıda perde kombininde kumaş ve stor birleşimi tercih ediliyor. Tarza göre istenilen renklerde perdeler kullanılabiir. Sıradışı perdeler isteyenler ise kornişleri tercih etmeyip perdeleri halkalardan geçirerel, içlerinden ipler geçirerek farklı renkler kullanabiliyor ya da brit kullanarak düğüm atabiliyor.

brillant-tul-3

brillant-tul-3

Brillant tül modelleri ve fiyatları ise oldukça uygun. Brillant tül perde desenleri ise sınırsız portföye sahip.

Brillant Tül Kataloğu

Brillant tül perde modelleri 2010 yılında da sık tercih edilmekteydi. Perde takımları evlerin dışarıdan görünmesini engellerken bir yandan da dekoratif olmasını sağlamaktadır. Brillant tül desenleri gündüz kullanıldığından sade yapıdadır. Yalnız tül perdeleri seçmekle iş bitmemekte, salon takımlarına, zemine uyumlu seçimler yapılmaktadır. Brillant tül stor perdeler oldukça şık. Stor tül perde Brillant mağazalarında müşterilerini bekliyor.

brillant-tul-12brillant-tul-13

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz