Brillant zebra perdeleri ile 2015 yılında olan iddiasını 2016 yılında da sürdürecek gibi durmaktadır.  Sedefli, natürel, çiçek desenli ve gümüşlü piliseli zebra perdeler ışıltılı olarak ön plana çıkmaktadır.

Brillant Zebra Perde Çeşitleri

43-1Brillant zebra perdeler seçenekleri ve çeşitleri ile bize çok güzel olanaklar sunmaktadır.  Plise zebra perdelere baktığımızda stor şeklinin yanı sıra dar pileli,  geniş pileli ve simli olan seçenekleri ile beyaz ve kremin tonlarını yansıtmaktadır.

Brillant baskılı zebra perde modellerinde ise kelebek, çiçek, motif ve yaprak gibi desenler ön plana çıkmaktadır.

Brillant düz zebra perdeler, simli ve tek renk ile beyazın olduğu şekiller bulunmaktadır.

Brillant Fon Perdeli Zebra perde, 2015 yılında bulunan çiçek desenleri bu modellerde sık şekilde kullanılmıştır. Özellikle fonlar renkleri yansıtmaktadır.

Brillant Desenli Zebra perde, kabartma desenle ve tüller beyaz ile tonlarında bulunmaktadır.

Brillant Brode Zebra Perde, kalın ve tül perdelerin üzerine doğru desenler kendini göstermektedir. Aynı şekilde pullu ve simli işlemeler ön plandadır.

Brillant Bambu Zebra perdeler, bambu sevenler için hoş seçenekler arasında yerini almaktadır.

Brillant Çocuk Odası ve Genç Odası zebra perde, çocuk ve gençlerin popülerlikte ilgisini çekecek desen ve şekillerle sunulmaktadır.

Brillant Mutfak perde, mutfakların vazgeçilmez dekorasyonu ve şekilleri ile seçenekleri sunmaktadır.

Brillant Çiçekli Zebra Perdeler

Brillant perde modelleri arasında en çok dikkat çekenleri çiçekli zebra perde çeşitleridir. Hemen hemen bütün modellerinde çiçek desenlerinden yararlanmaktadır. Çiçek desenleri tüllerden ayrı olarak kalın perde olan kısımlarında daha şerit halinde olarak göze çarpmaktadır.

Renk olarak da kırmızı, pembe, mor ve beyazın tonlarının tüm güzelliklerini yansıtmaktadır.  Brillant çiçekli zebra perdelerin bir avantajı da tüm odalarınızda rahatlıkla dekorasyon ile uyumunu sağlayabilecek olmanızdır.  Özellikle de fon perdeli zebra modellerinde çiçek desenleri öne çıkmaktadır. Koltuk takımlarında bile göze çarpan çiçek desenlerini uyum olarak brillant zebra perdede es geçilmemiş.

Fonlarını ve zebra kalın perde desenlerini birbirini tamamlamaktadır. Çiçekli zebra perdeleri uygun olan fiyatları ile bulmanızda mümkündür.

2015 ve 2016 Brillant Zebra Perdeler

Brillant zebra perdelerin 2015 ve 2016 modellerine bakıldığında yeni modeller göze çarpmaktadır.  2015 özellikle çiçek desenli zebra perdeler ön planda yerini alırken 2016 yılında da fazlasıyla rağbet görecektir.

Bunun yanında 2015 yılında yeni yeni ortaya çıkmakta olan simli ve pullu modellerde 2016 yılında birçok kişi tarafından tercih edilecek gibi gözükmektedir.

Zebra perde modellerin geneline bakıldığında 2016 yılında şıklıkları ve kullanırlıkları ile tüm odalarda kullanım alanı yaratacağa benziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz