Bursa’da yaşıyorsanız, perde satışı ve dikimi yapan birçok nitelikli firmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yazıda önde gelen perde firmaları bulunuyor.

Bursa Perde Firmaları

Bursa, dokumacılık sektörü açısından tarihi bir öneme sahip. Bu bakımdan ülkedeki birçok nitelikli perde firmasının Bursa’da yer aldığını söylemek mümkün. Birçok perde fabrikaları bulunan bölgede başta Nilüfer olmak üzere nitelikli perde firmalarını bulmak mümkün. Bununla birlikte Bursadaki üreticiler arasında ip, korniş, tül gibi perde ürünleri üreten yerler de bulunuyor.

Bursa’da yer alan firmalar arasında perde toptancıları ve yıkama hizmeti veren kuruluşlar da bulunmaktadır. Sezerler, Esis, Aktüel gibi perde firmaları ön plana çıkarılabilir. Bu firmalar mekanizmalı perde modelleri ile birlikte pvc, cam, balkon gibi farklı alanlar için de perde üretimi yapmaktadır. Ülkenin en iyi perde imalatçıları da buradaki Perdeciler Pazarı bölgesinde bulunabilir.

Sezerler Perde

bursa-perdeci-1

1997 yılında faaliyete geçen Sezerler Perde, özellikle modern tasarımlar konusunda tüm Türkiye’de tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. İnternet ağırlıklı çalışan bir firma olan Sezerler, estetik ve dayanıklı perde modelleriyle hizmet veriyor. Firmanın ürünleri arasında perde, jaluzi gibi birçok seçenek mevcut. Ancak ağırlıklı olarak Zebra ve Stor perde alanında hizmet verdiklerini de belirtmek gerekiyor.

Sezerler Perde, Bursada perde fiyatları konusunda en ekonomik kuruluşlar arasında yer alıyor. Firmanın kataloglarında yer alan perde modelleri ve fiyatları Bursa şehrindeki diğer birçok ürüne göre oldukça uygun rakamlarda. Perdelerin kalitelerine göre uygun ve kârlı fiyatlarla satışa sunulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Çağdaş Dekor

bursa-perdeci-2

Stor perde alanında önde gelen firmalar arasında yer alan Çağdaş Dekor, modern tasarımlarıyla yalnızca Bursa’da değil tüm Türkiye’de tercih edilen üreticilerden biri. Evler ve işyerleri için estetik tasarımlarla hizmet veren Çağdaş dekor, Bursa stor perde imalatçlıları arasında önemli bir yere sahip. Firmanın merkezi ve satış ofisi Kırcaali Mahallesi’nde bulunmakla birlikte, internet katalogları üzerinden perde satın almak da mümkün olabiliyor. Bunun için Çağdaş Dekor’un internet sitesine girmeniz ve kataloglara bakarak dilediğiniz ürünü sipariş etmeniz yeterli olacaktır.

Çağdaş Dekor, çift mekanizmalı stor perde Bursa ürünleriyle de tanınıyor. Firmanın kataloglarında otomatik ve uzaktan kumandalı perde modellerinin yer aldığını da söylemek gerekiyor.

Dekor Perde

 

Üretim yeri ve satış mağazası Osmangazi’de yer alan Dekor Perde, Bursa perde fabrikaları ve Bursa perde firmaları arasında önemli bir yere sahip. Dekor Perde, yalnızca perde üretimi yapmayıp korniş, şerit gibi perde için gerekli olan malzemeleri de üretiyor. Dekor Perde’nin kataloglarında yer alan tasarımlarda hem modern hem de geleneksel dizaynların ön plana çıktığını söylemek mümkün. Firmanın perdelerini satın almak için Osmangazi’de bulunan satış mağazasına, Bursa merkezde bulunan tuhafiyeye ve mağazaya gidebilir ya da web sitesi üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Aktüel Perde

1999 yılında faaliyete geçen Aktüel Perde, Bursa merkezli bir firma olarak tüm Türkiye’de hizmet veriyor. Bursa perde üreticileri arasında tüm Türkiye’ye yayılmış nadir firmalardan biri olan Aktüel Perde’nin kataloglarında modern ve butik tasarımların ön plana çıktığını görmek mümkün. Stor perde ve zebra perde gibi modellerin ön plana çıktığı kataloglarda geleneksel dizaynlar da yer alıyor. Aktüel Perde’nin ürünlerine internet mağazası üzerinden ulaşabilir ve Türkiye’nin her yerinden sipariş edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz