En güzel perde modelleri yatak odalarının, mutfakların, oturma odalarının ve salonların şık, konforlu, uyumlu, neşeli ve farklı olmasını sağlamaktadır.

En Güzel ve Kreatif Perde Modelleri

Evlerde en çok kullanılan odaların içine yer alan salonlar veya oturma odaları dinlendiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, yemeklerimizi yediğimiz yerledir. Bu alanların şık ve hoş bir dekorasyona sahip olması isteriz. Tabii ki sadece bu odların değil yatak odalarının, mutfakların ve salonlarında şık perdelere sahip olmasını herkes ister. En güzel perde modelleri mobilya ile zemin ile tavan ile aksesuarlar ile uyum sağlamalıdır. Perdelerin neşe saçan, rahatlayıcı, fonksiyonlu, rahatlatıcı, kolay kullanıma sahip, şık ve hoş bir formatı olmalıdır.

Güzel perde modelleri zebra, stor, tül, kruvaze, mutfak perdeleri, fon perdeleri olarak konseptte uygun şekilde seçilmelidir. Perde seçimi için ilk olarak nasıl bir kullanıma sahip olmasını istediğinizi belirlemeniz gerekir. Sonrasında genel dekorasyon ile alakalı olan uyumuna dikkat edilmelidir.

Perdeler evlerimizin dekorasyonuna katkı sağlarken bizlerin mahremiyetini de korumaktadır. Bunun için seçilecek olan perdenin şeffaflığına da dikkat edilmelidir. Güzel perde modelleri farklı renkleri, farklı tarzları, farklı kumaşları, farklı desenleri ve farklı yapıları ile dikkat çeker ve mekânların hoş bir alana dönüşmesini sağlar.

en-guzel-perde-modelleri-1

en-guzel-perde-modelleri-2

en-guzel-perde-modelleri-3

en-guzel-perde-modelleri-4

en-guzel-perde-modelleri-5

en-guzel-perde-modelleri-6

en-guzel-perde-modelleri-7

en-guzel-perde-modelleri-8

En Yeni En Güzel perde Modelleri

En güzel perde modelleri 2016 çeşitleri göz önüne alındığında birbirinden farklı desenleri, çizgileri ve yenilen öğeleri görmek mümkündür. Hatta 2016 en güze perde modelleri içinde demode olarak görülen fırfırlar, demode olan çizgiler, farklı dalgalar ve klasik çizgiler kullanılmaktadır. Ayrıca güzel perde modelleri tasarımında saydam kumaşlar ve boncuklarda kullanılmaktadır. Boncuklar perde tasarımlarına farklı bir ayna gibi eklenir. Perde çeşitlerinin tüm güzelliklerini ortaya çıkartmaktadır.

en-guzel-perde-modelleri-9

en-guzel-perde-modelleri-10

en-guzel-perde-modelleri-11

en-guzel-perde-modelleri-12

en-guzel-perde-modelleri-13

en-guzel-perde-modelleri-14

en-guzel-perde-modelleri-15

en-guzel-perde-modelleri-16

Son çıkan en güzel perde modelleri için rustik kullanımı oldukça sık şekilde tercih edilir. Rustik perde modelleri için seçilecek olan kumaşların kalıp gibi durması, buruşması ve desenli olması gerekir. Özellikle klasik çizgilere sahip olan perde çeşitlerinde topla tokaları kullanılmalıdır. Kullanılacak olan topla tokaları aynı perde kumaşlarından da yapılabilir. Ayrıca şeffaf olan tüllerden tasarlanacak olan perde tasarımlarında özellikle kruvaze tasarımlar tercih edilebilir. Şeffaf olan tülleri ince ve minik desenli tercih edebilirsiniz.

en-guzel-perde-modelleri-17

en-guzel-perde-modelleri-18

en-guzel-perde-modelleri-19

en-guzel-perde-modelleri-20

en-guzel-perde-modelleri-21

en-guzel-perde-modelleri-22

en-guzel-perde-modelleri-23

en-guzel-perde-modelleri-24

en-guzel-perde-modelleri-25

en-guzel-perde-modelleri-26

en-guzel-perde-modelleri-27

Moda ve Tasarım Perde Modelleri

En güzel perde modelleri ağlık, ferahlık, esnekli, işlevsellik ve konfor sunan perdelerdir. En güzel perde modelleri 2016 kapsamında özellikle oturma odaları için Roma güneşlikler tercih edilmektedir. Aynı seçim en güzel stor perde modelleri içinde geçerlidir. Özellikle tek renk stor seçimlerinde mekânın daha çok ışık almasına olanak sağlayabilirsiniz

en-guzel-perde-modelleri-28

en-guzel-perde-modelleri-29

en-guzel-perde-modelleri-30

en-guzel-perde-modelleri-31

en-guzel-perde-modelleri-32

en-guzel-perde-modelleri-33

en-guzel-perde-modelleri-34

en-guzel-perde-modelleri-35

Özellikle asimetrik kesimlere sahip olan güzel perde modelleri alışılmışın biraz daha dışındadır. Şaşırtıcı modelleri ile karşımıza çıkan tasarımlar ölçülü ve dekorasyon ile uyumlu şekilde kullanılmalıdır. Asimetrik kesimli perde modelleri genelde klasik tarzları ile ve kaliteli kumaşları ile dikkat çekmektedir.

en-guzel-perde-modelleri-36

en-guzel-perde-modelleri-37

en-guzel-perde-modelleri-38

en-guzel-perde-modelleri-39

en-guzel-perde-modelleri-40

en-guzel-perde-modelleri-41

en-guzel-perde-modelleri-42

en-guzel-perde-modelleri-43

Modern ve şık tasarımlara sahip olan en güzel perde modelleri minimalist çizgilere sahiptir. Country tarzları, fiyonkları, püskülleri, fırfırlar ile farklı bir stil oluşturmak isteyenlerin dikkatini çekmektedir.

en-guzel-perde-modelleri-44

en-guzel-perde-modelleri-45

en-guzel-perde-modelleri-46

en-guzel-perde-modelleri-47

en-guzel-perde-modelleri-48

en-guzel-perde-modelleri-49

en-guzel-perde-modelleri-50

Minimalist tasarımı desteklemek isteyen kişiler kısa perde modellerini tercih edebilir. En güzel kısa perde modelleri mutfaklar dışında otura odalarında da kullanılabilir. Katlı modeller, şeffaf tüller, kalın perde kumaşları ve yarım perde modelleri tercih edilebilir.

en-guzel-perde-modelleri-51

en-guzel-perde-modelleri-52

en-guzel-perde-modelleri-53

en-guzel-perde-modelleri-54

en-guzel-perde-modelleri-55

en-guzel-perde-modelleri-57

en-guzel-perde-modelleri-58

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz