English home perde modelleri genelde sade ve küçük desenlere sahip modeller ile tasarlanmaktadır. Düz modeller ortamın ferah ve estetik gözükmesini sağlar.

English Home Perde

English home perde modelleri çocuk odası, yatak odası, salon, bebek odası, oturma odası, genç odası ve mutfak uygun şekilde tasarlanıp bizlere sunulmaktadır. Ayrıca iş yeri ve ofis içinde özel tasarım yapan markanın her modeli farklı esen, kalıp ve renkler ile yaşam alanlarını süsler. Zebra, stor, tül, fon ve ip perde modellerini istediğiniz iç mekâna kolay şekilde kullanabilirsiniz. English home perde modelleri 2017 ve 2017 tasarımları ile şimdiden birçok kişi tarafından beğenilmiştir. Modern çizgileri, minimalist dokunuşları, farklı dokuları ve işlevselliği markada kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ev tekstili, hazır perde ve perde kumaşları konusunda bayanların tüm isteklerini karşılayan marka estetik ve şık görünümlü olan modelleri bir arada toplamaktadır. Özellikle yatak odası, oturma odası, mutfak ve salon perdelerinde kendilerine özgü tasarımları ile dikkat çeken English home perdeler her yaş grubu olan bayanlar tarafından beğenilmektedir. Özellikle 25 ila 35 yaşa arasında olan bayanların pere konusundaki ilk tercihi English homedur. Sizlerde English home perde kataloğuna bakarak evleriniz ya da iş yerleriniz için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

english-home-perde-1

english-home-perde-2

english-home-perde-3

english-home-perde-4

english-home-perde-5

english-home-perde-6

english-home-perde-7

english-home-perde-8

english-home-perde-9

english-home-perde-10

english-home-perde-11

english-home-perde-12

english-home-perde-9

english-home-perde-10

english-home-perde-11

english-home-perde-12

english-home-perde-17

english-home-perde-18

english-home-perde-19

english-home-perde-20

english-home-perde-21

english-home-perde-22

english-home-perde-23

english-home-perde-23

english-home-perde-25

english-home-perde-26

english-home-perde-27

english-home-perde-28

english-home-perde-29

Kaliteli ve Yaratıcı Perde Modelleri large

English home perde modelleri ve tasarımları ile evleriniz dışında ofisleriniz için de en güzel tasarımları ortaya çıkartmaktadır. Markanın tasarlamış olduğu perde modelleri ile ortama farklı bir uyum ve estetik katabilirsiniz. Kaliteli ve yaratıcı olan kimliği ile sizlerin isteklerine tam anlamı ile cevap verirken perdelerin bakımı ve temizliği konusunda da büyük bir fırsat sunmaktadır. English home stor perde modelleri, tül modelleri, fon modelleri ve diğer ürünler temizlenme açısından zorluk çıkartmaz. Leke tutmayan yapıları sayesinde çamaşır makinesinde uygun olan programlarda kolay bir şekilde yıkanabilir.

english-home-perde-30

english-home-perde-31

english-home-perde-32

english-home-perde-33

english-home-perde-34

english-home-perde-35

english-home-perde-36

english-home-perde-37

english-home-perde-38

english-home-perde-39

english-home-perde-39

english-home-perde-41

english-home-perde-42

english-home-perde-43

english-home-perde-44

english-home-perde-45

english-home-perde-46

english-home-perde-47

english-home-perde-48

english-home-perde-49

English home perdeler becky dokumaya sahip fon perdelerden, rebbecca dokuma sahip tül perdeye kadar modelleri tasarlamaktadır. 50’den fazla ürünü, desenli modelleri ve düz modelleri ile aklınızı alacak olan güzelliklere sahiptir. Özellikle küçük desenleri kullanımı ile ortaya çıkartılan modeller evlerinize sadelik, ferahlık katar. Ayrıca düz modeller kendinden desenli olan özellikleri ile farklı bir görüntü sergilerken ortamın ferah kalmasını sağlar. English home perde modellerinin en güzel tarafı işlevsellik açısında basit bir kullanım sağlamasıdır.

english-home-perde-50

english-home-perde-51

english-home-perde-52

english-home-perde-53

english-home-perde-54

english-home-perde-55

english-home-perde-56

english-home-perde-57

english-home-perde-58

english-home-perde-59

english-home-perde-60

english-home-perde-61

english-home-perde-62

english-home-perde-63

english-home-perde-64

english-home-perde-65

english-home-perde-66

english-home-perde-67

english-home-perde-68

english-home-perde-69

Perdesiz Ev Kalması

Kıyafetsiz insan olmayacağı gibi perdesiz de ev olmaz. Perde konusunda mutlaka her bayanın aklında yer etmiş olan modeller bulunmaktadır. Eski dönemlere şaşalı perde modelleri kullanılırken şimdiler sade ve şık modeller tercih edilmektedir. Englihs home perdeler ve çeşitleri bu konuda en şık modelleri kataloglarında bulundurur. Marka renkli tasarımları ve sade modelleri ile yaşam alanlarının her daim şık olmasını hedeflemektedir.  English home perdelerini özellikle küçük olan mekânlarda rahat şekilde kullanabilirsiniz. Kendine ait olan tarzlarının yanı sıra marka kataloğunda bulunan düz modeller mekânın geniş görünmesine olanak sağlar. Geniş salonlarda ya da farklı odalarda ise markanın desenli modellerini ve kendinden desenli olan tüllerini tercih etmelisiniz. Ayrıca modeller içinde yer alan şeffaf tüller kruvaze modelleri tasarlamak için birebirdir. Şeffaf tül modellerini özellikle mutfak ve çocuk odası için tercih edebilirsiniz. Bu tüller güneş ışıkları en doğru şekilde içeriye alacaktır. Hem çocuğunuz hem de yemek yaparken kendiniz için ideal olan perde modellerine online alışveriş sitesinden ya da mağazadan satın alabilirsiniz.

english-home-perde-70

english-home-perde-71

english-home-perde-72

english-home-perde-73

english-home-perde-74

english-home-perde-75

english-home-perde-76

english-home-perde-77

english-home-perde-78

english-home-perde-79

english-home-perde-80

english-home-perde-81

english-home-perde-82

english-home-perde-83

english-home-perde-84

english-home-perde-85

Perde Fiyat Aralıkları

English home perde modelleri metre kare fiyatı üzerinden satılır. Metrekare fiyatı 49 TL başlayarak 100 TL’ye kadar çıkmaktadır. Modellerin tamamını bizlerin hazırladığı resimlerde ve mağazalarda bulabilirsiniz. Fon perde, stor perde, dokuma perde, dijital perde ve güneşlik tarzındaki modelleri eviniz için seçebilir ve şık bir tasarım yapabilirsiniz. English home perde çeşitleri içinde her bütçeye uygun olan bir model bulmak mümkündür. English home perde modelleri kapsamına mobilyanıza, tavanınıza, zemininize ve aksesuarlarınıza uygun modelleri bulmak mümkündür. Koltuklarınıza bulunan desenli yastık renklerinden English home perde seçebilirsiniz.

english-home-perde-86

english-home-perde-87

english-home-perde-88

english-home-perde-89

english-home-perde-90

english-home-perde-91

english-home-perde-92

english-home-perde-93

english-home-perde-94

english-home-perde-95

english-home-perde-96

english-home-perde-97

english-home-perde-98

english-home-perde-99

english-home-perde-100

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz