English home perde modelleri yapısında bulunan duruluk, sadelik, zariflik, incelik, kibarlık ve masumiyet evlerinizde şık ve farklı alanlar yaratır.

English Home Perdeler

Ev içinde dışarıya rahat kullanım hissi yaratacak olan aksesuarlara perde ismi verilir. Perdeler sizlerin ev içindeki mahremiyetinizi sağlamanın yanı sıra ev dekorasyonu konusunda da katkıda bulunur. Özellikle site içinde yaşayan kişilerin ev içinde rahat, konforlu ve doğal yaşam sürecine destek olmaktadır. Perde kullanımı yapılmadığından ya da doğru perde seçilmediğinde konforlu bir yaşam sürmekte zor olacaktır.

English Home tül modelleri evlerinizi dışarıya karşı rahat hissettirecek olan modellere sahiptir. English Home perde üreticileri konusunda piyasa isim yapmış, kalitesini kanıtlamış ve şık tasarımlara sahip olan bir üreticidir. Özellikle görsel açıdan perdelerin önemini her daim vurgulayan modelleri ile kadınların yüreklerinde yerini sağlamlaştırmıştır. English Home tül perde modelleri ile evlerinize şık, zarif, konforlu, işlevselliği olan, temizliği kolay ve ahenkli dekorasyonlar yapabilirsiniz. English Home tül perde fiyatları bakımından ve gösteriş bakımından uygun olan bir skala ile tasarım yapmaktadır.

Firma her sene English home tül perde kataloğu sayesinde müşterisinin ayağına kadar hizmet götürdüğünden dolayı tasarımları da kolayca yapma imkânı sunmaktadır. Perdelerin genel özelliklerini ve modelleri görerek yatak odanıza, mutfağınıza, çocuk odanıza, salonunuza ve oturma odanıza farklı bir stil getirebilirsiniz. Sezonun şık tasarımları açık renkler üzerine kurulu olduğu için iç mekânlarınız her daim geniş, ferah ve konforlu gözükecektir.

english-home-tul-perde-1

english-home-tul-perde-2

english-home-tul-perde-3

english-home-tul-perde-4

english-home-tul-perde-5

english-home-tul-perde-6

english-home-tul-perde-7

english-home-tul-perde-8

english-home-tul-perde-9

english-home-tul-perde-10

English Home Büyülü Tül Perdeler

english-home-tul-perde-11

english-home-tul-perde-12

english-home-tul-perde-13

english-home-tul-perde-14

english-home-tul-perde-15

english-home-tul-perde-16

english-home-tul-perde-17

english-home-tul-perde-18

english-home-tul-perde-19

english-home-tul-perde-20

english-home-tul-perde-21

english-home-tul-perde-22

english-home-tul-perde-23

english-home-tul-perde-24

english-home-tul-perde-25

english-home-tul-perde-26

English home tül perde modelleri duru, saf, temiz bir güzelliği vurgulamanın yanı sıra kibarlığı ve zarifliği ile inceliği ve masumiyeti yansıtmaktadır. English home tül perde çeşitlerinin en önemli detayı zarif ve şık olmalarıdır. Tülün dantel tarzındaki işlenmiş olan detayları, dokumasının farklılıkları, inceliği ve güzelliği sadece markaya özgüdür. English home tül modelleri ile rüya gibi bir ev yaratmak ve pencere dekorasyonu yapmak mümkündür. Her kadının hayalinde olan masal misali bir dekorasyon ancak English home tül perde modelleri ile gerçekleştirilebilir. Beyaz saflığını ve masumiyetini tüm tül modellerinde görmek mümkündür. Bu detaylar kullanılacak olan perde ile odanızın içine tamamen dağılır. Özellikle tüllerinde romantik pastel tonları usta eller ile perdelere yansıtılır. Tül perde modellerinde bulunan zarif ve ince kıvrımlar, şeffaf görüntü, dökümlü detaylar odaya farklı ama bir o kadar güzel bir görsel şov hazırlamaktadır. Özellikle kendinden desenli olan perde modeller ve kabartma desenli perde modelleri oldukça dikkat çekici mekânlara olanak sağlayacaktır. Kenar dikişi olmayan gipürlü ve desenli modellerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca perdelerin leke tutmayan yapıları, kolay yıkanma özelliği uzun ömürlü olmasını sağlayarak kolay kullanım avantajı sunmaktadır. Uygun deterjan ve uygun çamaşır yıkama programında basir şekilde temizleyebilirsiniz.

English Home Perde Fiyatları

english-home-tul-perde-27

english-home-tul-perde-28

english-home-tul-perde-29

english-home-tul-perde-30

english-home-tul-perde-31

english-home-tul-perde-32

english-home-tul-perde-33

english-home-tul-perde-34

english-home-tul-perde-35

english-home-tul-perde-36

english-home-tul-perde-37

english-home-tul-perde-38

english-home-tul-perde-39

english-home-tul-perde-40

English home tül perde fiyatları 20 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar tülün metre kare fiyatıdır. Kullanılacak olan tülün büyüklüğüne ve tasarımına göre English home tül perde fiyatları azalmakta ve artmaktadır. English home tül perde modellerini mağazalardan satın alabilirken, online alışveriş sitesi üzerinden kolay ve basit şekilde sipariş edebilirsiniz. Firma peşin alımlarda indirim imkânları elde ederek daha uyguna sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksitli ödeme imkânlarından da yararlanmak mümkün. Fiyatların uygun olması sayesinde evlerinizde oldukça şık bir dekorasyon yapma imkanını hemen yakalayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile yapılacak olan perde tasarımları için internet ortamından örneklere bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz