İtalyan perde modelleri tüm dünyada dikkat çekmiştir. Ayrıca kullanılan renkler de yaşam alanlarını çok güzel bir hale getirerek farklı dekorları yaratmıştır.

İtalyan Perde Tasarımları

İtalyan tasarımı ile muazzam perde modelleri siz değerli kullanıcıların evini tıpkı saraylar gibi albenisi büyüleyici ve şık seçenekleri barındırmaktadır. Ev veya ofis dekorasyonlarının önemli bir parçası haline gelen İtalyan perde modelleri zarifliği ile gözleri kamaştırmaktadır.

italyan-perde-modelleri-1

italyan-perde-modelleri-2

italyan-perde-modelleri-3

Genellikle çok açık renkli tonları ile dikkat çeken bu modeller, dizayn konusunda da siz müşterilerimize oldukça yakın olduğunu hissetmekteyiz. İtalyan perde modellerinin klasik konsept tarzları ile daha uyumlu olduğunu düşünmekteyiz. Bu şekilde modeller ile şıklık konusunda bir adım öndesiniz demektir. Modernliğin, gösterişliğin simgesi konumuna gelmişi bu tasarımlar, aynı zamanda dekoratifliği ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Perdeleri bayanlar evin gelinliği olarak nitelendirirler. Bu yüzden özenli ve ev ile uyumlu olarak seçilmesi bundan dolayı önemlidir.

italyan-perde-modelleri-4

italyan-perde-modelleri-5

italyan-perde-modelleri-6

Perdeler ile mobilyalar ve seçilecek aksesuarlar ile arasındaki bağlantı iyi bir şekilde kurulmalıdır. İlle de oturma takımı ile aynı desende ve aynı renkte olan bir perde modeli seçerek bu bağlantı ve uyum sağlanamaz. Misal oturma takımınızın rengini krem rengi olarak belirlediniz. Perdeler de bu krem renginden ötürü serpiştirmeler ve detayların bulunması, gerekli bağlantıyı kuracaktır. Yani ayrıca krem rengi bir perde almanıza hiç gerek yok.

italyan-perde-modelleri-7

italyan-perde-modelleri-8

italyan-perde-modelleri-9

İtalyan perde modelleri ile ev dekorasyonları, 2015 perdelerinde olduğu gibi 2016 perde modelleri ile evinizin salonu için yine harika perdeler hazırlamış durumdadır. Bu konuda ülkemizdeki en iyi ve en kaliteli perde modellerinden birisi olan İtalyan perdeler 2016 da da tasarım konusunda yine oldukça iddialı. Perde model ve detayları ile diğer markaların bir adım önüne geçen Taç perde, stor perde, fon perde, jaluzi gibi birçok perde türünden seçim yapmanızı sağlamaktadır.

italyan-perde-modelleri-10

italyan-perde-modelleri-11

italyan-perde-modelleri-12

italyan-perde-modelleri-13

Taç perde, Linens, Brillant, Pierre cardin gibi markaların yanı sıra özel tasarım İtalyan perde modelleri içerisinden de tercihlerinizi yapabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz bu göz alıcı tasarımları umarız sizde bizim kadar beğenirsiniz. Salondaki tüm renklere olan uyumu ile 2016 İtalyan perde modelleri ve çeşitleri için kahve rengi tonları, toprak, beyaz, bej rengi gibi tonlar her renk mobilyaya rahatça uyum sağlamaktadır. İtalyan perde ve perde modellerinin seçimi evi tamamlayan unsurlar olduğundan seçimi son derece önem taşımaktadır.

italyan-perde-modelleri-14

italyan-perde-modelleri-15

italyan-perde-modelleri-16

italyan-perde-modelleri-17

Yine modern perde modelleri içerisinde koltuk takımları, salon takımları ve mobilyaya uygun klasik perde figürlerinin yanı sıra stor perde, japon perde ve İtalyan perdeler de tercih edilebilmektedir. Bu çeşitler içerisinden olan İtalyan perde modelleri dikey perde modellerine benzerliği ile dikkat çekmektedir. Ama en büyük farkı ise İtalyan perdelerin geniş ve sabit bir görünüme sahip olmasıdır. Modern perde modellerinde eğer farklı bir görsellik tercih etmek istiyorsanız, geniş olan pencerelerinizde bu İtalyan perde modellerini deneyebilirsiniz. Modern perde modelleri içerisinde İtalyan perdeler gibi stor perdelerde yerini korumaya devam etmektedir. Bu perdeler de, İskandinav ülkelerinden çıkıp dünyaya kadar uzanmıştır.

italyan-perde-modelleri-18

italyan-perde-modelleri-19

italyan-perde-modelleri-20

italyan-perde-modelleri-21

Tüm odalarda olduğu gibi salon dekorasyonunda da vazgeçilmez olan hiç şüphesiz perdelerdir. Perde seçerken, dekorasyon tarzı belirlendikten sonra bu modele uygun seçimler yapılmalıdır. Mesela klasik bir salonda balon perdeler kullanılabilir. Yine aynı şekilde modern salon şekillerinde de mekanizmalı perdeler, japon perde, ip perde modelleri veya İtalyan perde uygulanabilir. Perde kullanımı ve seçimi ne kadar rahat olursa farkındalığı da o kadar artar. Perdenin gösterişliği ve şıklığı eve veya eşyalara yansırken aynı zamanda en önemli unsurudur da. Perdelerini yenilemek isteyenler İtalyan perde modellerinden yararlanabilirler.

italyan-perde-modelleri-22

italyan-perde-modelleri-23

italyan-perde-modelleri-24

italyan-perde-modelleri-25

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz