Linens perde modelleri arasında bu yıl en çok tutulanlar çocuk odası perde modelleridir. Ev dekorasyonunun en çok kullanılan perde modeli stor perde çocuk odala

Özel 2016-2017 Koleksiyonu İlk Kez Yayında

Ev dekorasyonunun en çok kullanılan perde modeli stor perde çocuk odalarında hem toz tutmayan hem de çabuk temizlenen tarzı ile boy gösteriyor. Bu tarz perdeler çocuk odalarını hem aydınlık hem de geniş gösteriyor. Tarzı ile ferah bir duruş sergileyen çocuk odası stor Linens perde çizgi kahraman baskılı ve lisanslı ürünler olarak satış tezgâhlarında yerini alıyor. Linens  perde modelleri 2014 yılında daha bir kalabalık, kat katlı, koyu renk tonajlarına sahip ve kalın kumaşlardan tasarlanıyordu. Bu tür fon perdelerin içine kullanılan tüller ise oldukça sade ve cool tarzları ile adeta sıcak tasarımlı fon perdeleri tamamlıyordu. Evlerin vaz geçilmez parçaları perdeler her yıl biraz daha farklı ve modern tarzlarda karşımıza çıkmaya başladı.

Linens perde modelleri 2015 yılında biraz daha değişikliğe uğrayarak daha küçük tasarımları olarak karşımıza çıktı. Özel 2016-2017 tasarımları ise biraz daha 2014 yılına dönük bir şekilde tasarlandı. Özellikle kruvaze ve kalın pilili fon perdeler altına düz veya ince pilili ya örme ya da organze tüller tercih edildi. Linens fon perdelerde yılın modası ekose desenleri. Ekoseli keten kumaşlar koyu renk olarak camlarda yerini alırken altına düşünülen yine Linens tüller oldukça spor bir tarz sergiliyor. Bebek odası perdeleri Linens tarzı her yıl olduğu gibi bu yıl da çok fazla bir değişikliğe uğramadan önce sağlık tezi ile yürüdü.

linens-perde-1

linens-perde-2

Linens Perde Fiyatları

Linens perde kataloğun aracılığı ile online olarak veya direkt dergiden seçeceğiniz bir hazır perdenin size maliyeti 90 TL ile başlar. Bu fiyat fon perde için geçerli olan. Linens perde fiyat listesinde tül ve fon perdeler farklı alanlarda sergilenir. Linens fon perde fiyatları başlangıcı ile Linens örme tül fiyatı başlangıcı aynı olarak düşünülmüş. Ama isteğe bağlı olarak her kalitede ve her renkte perdeyi en uygun fiyatlar ile bulmak mümkün. İsteğe bağlı olarak hazır dikilmiş ve standart boyda, her eve uygun tül veya fon perdelerden bir tanesini de satın alabilirsiniz. Ama illa ki ölçü verip diktirmeyi tercih ediyorsanız bilmeniz gereken ölçüleri iyi almak ve ürünü yerinde kontrol etmek. Bu tür ürünlerin iadesi mümkün olmamakla birlikte, hatanın düzeltilmesi söz konusu.

linens-perde-3

linens-perde-4

linens-perde-5

linens-perde-6

Linens Zebra Perde

Linens stor perde, namı değer Linens zebra perde çeşitleri 2016-2017 baharlık koleksiyonlarda açık tonlar üzerine pembe floral baskı uygulaması ile karşımız çıkıyor. Bu tür modeller daha çok mutfaklarda ve alçak pencereli dar salonlarda tercih ediliyor. Bunun sebebi küçük ve kullanışlı olmasının yanı sıra temizliğinin de kolay olması. Yeni çıkan stor perde türlerinde nano teknoloji ile kendini güneş ışığı ile temizleme yöntemi, kendini temizleyen çeşitleri de mevcut. Bu türlerin fiyatları normal türlerine göre biraz daha pahalı ama mutfaklarda kullanım için son derece uygun modeller. Linens stor perde modelleri açık veya koyu renk üzerine farklı renklerde uygulanmış modern dijital baskı desenlerden oluşuyor. Bu modellerin fiyatları 37 TL’ den başlıyor. Bu kadar küçük fiyatlara hoş ve modern perde sahibi olmak artık Linens ile hayal olmaktan çıktı.

linens-perde-7

linens-perde-8

linens-perde-9

Ecobella Brillant Linens Perde Modelleri

Ecobella Brillant Linens perde modelleri daha çok gösterişi sevenlerin tarzı olarak yansıyor. Bu tür modellerin fon perdeleri oldukça şık tasarımlar. İçlerine kullanılan tüller tarz ve tasarım olarak başka bir dünyayı yansıtıyor. Zengin duruşlu ve havalı bu tasarımların fiyatları da kendileri kadar havalı. Tarzı ile göz dolduran bu modellerin kullanım alanları genellikle geniş salonlar ve gösterişli mobilya tasarımlarının bulunduğu ortamlardır. Bazı modelleri eski İngiliz saray perdeleri havalarını veriyor. Bu tarzlar cool mobilya tasarımlarının baş tacı. Kombin renkleri genellikle birbirine yakın olarak tercih buluyor. Yatak odası perde tasarımları ise çekmeli ve pilisiz.

linens-perde-10

linens-perde-11

linens-perde-12

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz