Linens Tül Perde Modelleri yeni sezonda çok iddialı. Göze hitap eden muhteşem bir koleksiyona sahip olarak bu markanın tül perdeleri oldukça kullanışlı.

Linens Tül Perde Modelleri ve Kumaşları

linens-tul-perde-2

im002004

im002005

Türkiye’nin ev güzellik merkezi olan Linens perde, kusursuz hizmet anlayışı ve yenilikçi duruşu ile perde sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir. Bu konuda uzman şahıs kadrosu ile ülkemizde perde denilince ilk akla gelen markaların başında gelen Linens marka, dünya trendlerini de takip ederek her eve ve her stile uygun çözüm önerileri ile karşınıza çıkmaktadır.

Tül Çarşaf Modelleri

im002006 im002007

Perdelerini yenilemek isteyenlere Linens marka, A’dan Z’ye perde hizmeti sunmaktadır. Bu özel hizmet içerisinde Linens markanın ev dekorasyonunda uzman personeli evlere giderek ölçü almaktadır. Zevke ve ihtiyaca uygun perde siz müşteriler ile birlikte belirlenmektedir. Daha sonra belirlenen modeller, özenli ve titiz ellerde dikilen perdenin montajı Linens markanın profesyonel ekibi tarafından yapılmaktadır.

linens-tul-perde-5

linens-tul-perde-6

linens-tul-perde-7

linens-tul-perde-8

Yeni ve güzel bir hayata perde açmak isteyenler için en güzel perde önerileri ve en güzel modeller Linens mağazalarında siz kıymetli müşterileri beklemektedir. Linens perde, 2015 tül perdelerinde olduğu gibi 2016 tül perdesi modelleri ile evinizin salonu için yine harika perdeler hazırlamış durumdadır. Bu konuda ülkemizdeki en iyi ve en kaliteli perde modellerinden birisi olan Linens tül perde 2016’da da tasarım konusunda yine oldukça iddialı. Tül perde model ve detayları ile diğer markaların bir adım önüne geçen Linens, stor perde, fon perde, jaluzi perde gibi birçok perde türünden seçim yapmanızı sağlamaktadır.

linens-tul-perde-9

linens-tul-perde-10

linens-tul-perde-11

Evin salonunun aldığı ışık miktarından tutunuz da salonunuzun arka sokağa mı, caddeye mi baktığına veya kaçıncı katta olduğunuza kadar birçok etmenden etkilenmektedir bu. Salonda kullanılacak olan japon perde, güneşlik, zebra perde, tül perde, desenli stor perde, stor perde içerisinden tercih yapılması gerekmektedir. Salonunuz küçük veya salon tavanı alçak durumdaysa Linens tül perde modellerinden seçtiğinizde düz bir perde seçilmelidir. Bu şekilde salonunuzun daha yüksek olarak algılanmasını ve görünmesini sağlayabilirsiniz.

linens-tul-perde-12

linens-tul-perde-13

linens-tul-perde-14

linens-tul-perde-15

Eğer ki evinizde küçük salon pencereleriniz var ise perde seçerken duvar renginiz ile uyumlu renkler olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer mobilyalarınızı yenileyecek iseniz ve yahut da mobilyalarınız yeni alınacak ise perde seçimini mobilya seçiminden sonraya bırakmalısınız. Bu hususta duvar boyası, duvar kağıtları, parke gibi seçimler de perde seçimi konusunda belirleyici rol üstlenmektedir. Desenli perdeler düz koltuk modellerinde kullanılır iken, desenli koltuklarda da düz perdeler tercih edilmektedir. Evinizdeki mobilya renklerine göre de tamamlayıcı renkleri bulup seçerek evinizin veya perdeyi nerede kullanacak iseniz oranın daha kombine ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Salondaki tüm renklere olan uyumu ile Linens tül perde modelleri ve çeşitleri için toprak, kahve rengi tonları, beyaz, bej rengi gibi tonlar her renk mobilyaya rahatça uyum sağlamaktadır.

linens-tul-perde-16

linens-tul-perde-17

linens-tul-perde-18

Linens tül perde ve perde modellerinin seçimi evi tamamlayan unsurlar olduğundan seçimi son derece önem taşımaktadır. Salon, çocuk odası, mutfak, veya yatak odasına seçeceğiniz bu yılın yeni tül modelleri hem evinizi ışık göstererek ferah bir ortam sağlamalı hem de sizi yansıtmalıdır. Özellikle ev içinde küçük odalar var ise bu odalar için perde seçerken perdenizin evinizin duvarı ile aynı renk olması evinizin daha geniş ve daha ferah görünmesini sağlayacaktır.

linens-tul-perde-19

linens-tul-perde-20

linens-tul-perde-21

linens-tul-perde-22

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz