Mürüdn rengi perde modelleri beyaz, krem, yeşil, bey, siyah ve bej ile kolay bir şekilde harmanlanmas özelliğine sahiptir.

Mürdüm Perde Modelleri

Mürdüm rengi ile tasarlanmış olan perde modelleri vurgu yapmak için kullanılacak olan en güzel aksesuarlar içinde yer alır. Kendinde özgü bir tarzı bulunan ve mor rengin bir tonu olan mürdüm çok yönlü olan renklerin içinde yer alır. Mürdüm rengi perde modelleri en anlamlı ve derin olan izlerin bırakılmasına olanak sağlamaktadır. Seçilecek olan tonunun renk ve anlamları ise tamamen kendine özgü olan ifadeler oluşturur. İç tasarım olarak kullanılacak olan mürdüm renkli perdeler stor, tül ve zebra olarak karşımıza çıkabilir. Mutfak, salon, yatak odası ve çocuk odası perdesi dâhilinde kullanılabilecek olan bu renk odaların ruh halinin değişmesine olanak sağlarken zarif ve farklı bir stilinde oluşmasına olanak sağlayacaktır. Özellikle donuk ve mat alanların tam tersine çevrilmesini için kullanılabilir. Mürdüm rengi tül perde, mürdüm rengi stor perde, mürdüm rengi zebra perde ve fon perde modelleri en doğru şekilde kullanıldığında etkileyici bir süsleme olarak karşımıza çıkar. Bu renk koyu gibi gözükse de her daim dikkat çekmektedir. Renk temek hatları ile odanın hâkimiyetini ve odak noktasını oluşturur. Özellikle İskandinav tarzı dekorasyonlarda fazlasıyla kullanılan mürdüm renkli perdeler titizliği ve odanın iç niteliğini tam anlamı ile ortaya çıkartmaktadır.

murdum-rengi-perde-modelleri-1

murdum-rengi-perde-modelleri-2

murdum-rengi-perde-modelleri-3

murdum-rengi-perde-modelleri-4

murdum-rengi-perde-modelleri-5

murdum-rengi-perde-modelleri-6

murdum-rengi-perde-modelleri-7

Mürdüm rengi perde modelleri tarihsel olan nitelikleri de üzerinde taşımaktadır. Özellikle eski dönemlerde kullanılan bu renk karmaşık olan şekilleri ve doymuşlukları da üzerinde taşımaktadır. Kadife, dökümlü viskon ya da ipek olarak kullanıldığından sofistike ve güçlü bir şekilde tasarıma ile karşımıza çıkar. Mürdüm rengi perde modelleri ayriyeten etnik modellere de uygun olan bir renktir. Etnik açıdan kullanılabilmesi için hafif, havadar ve parlak olan kumaşlar ile perde tasarımının yapılması gerekir.

murdum-rengi-perde-modelleri-8

murdum-rengi-perde-modelleri-9

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRzvYQ9PlY_CIVmFOgr7ACYd6D4fh7jlAxXb6_qfybPwYZQUzoM

murdum-rengi-perde-modelleri-10

murdum-rengi-perde-modelleri-11

murdum-rengi-perde-modelleri-12

murdum-rengi-perde-modelleri-13

murdum-rengi-perde-modelleri-14

Mürdüm rengi stor perde ve mürdüm rengi tül modelleri odaların zarif bir hal almasına olanak sağlayacak olan etken renktir. Mürdüm rengi diğer tondaki renkler ile yaygın bir şekilde harmanlanabilir. Parlak olan tonları stil yaratmak istediğiniz odalar açısından oldukça uygundur. Daha koyu olan tonları ise boşluk duygusunu arttırabileceğinden dolayı küçük olan iç mekânlarda tercih edilmez ama büyük iç mekânlar için ideal bir tercihtir. Mürdüm perdeler her daim asaleti ve zarafeti kullanmak adına tercih edilmiştir.

murdum-rengi-perde-modelleri-15

murdum-rengi-perde-modelleri-16

murdum-rengi-perde-modelleri-17

murdum-rengi-perde-modelleri-18

murdum-rengi-perde-modelleri-19

murdum-rengi-perde-modelleri-20

Klasik olan mürdüm renkli perde modelleri her daim aradığınız çözümün adresi olacaktır. Mürdüm odada bulunan ya da mutfakta bulunan mobilya ve aksesuarlar ile kalıcı olan çözümleri sizlere sağlayacaktır. Beyaz mobilyalar ve oda tasarımı ile kullanılacak olan mürdüm rengi zebra perde, stor perde, fon perde ve tül perde uyum sağlarken odanın derinlik algısının da oluşmasına olanak sağlar. Kalıcı bir çözüm aramaktaysanız kesinlikle beyaz ve mürdüm uyumunu kullanmalısınız. Bu iki rengin uyumu ortamın dengesini sağlar. Mürdüm bej, kırık beyaz, siyah, yeşil, krem tonları ve daha birçok ile kolay bir şekilde kombine olma özelliğine sahiptir. Bundan dolayı da ev içinde ve ofislerde yapılacak olan dekorasyonlarda basit şekilde kullanılabilir.

murdum-rengi-perde-modelleri-21

murdum-rengi-perde-modelleri-22

murdum-rengi-perde-modelleri-23

murdum-rengi-perde-modelleri-24

murdum-rengi-perde-modelleri-25

murdum-rengi-perde-modelleri-26

murdum-rengi-perde-modelleri-27

murdum-rengi-perde-modelleri-28

murdum-rengi-perde-modelleri-29

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz