Bugünlerde fazlasıyla hayatımıza giren zebra perdeler stor perde grubunda yer almaktadır. Görünümlerinden dolayı da zebra ismini almışlardır. Çizgili mekanik perde sistemleridir.

Uygun Zebra Perde Modelleri

26-1Bayanların evde en çok zaman geçirdikleri alanlar mutfaktır. Bütün gün yapılan yemeklerin kokusu perdelere de sinmektedir. Yemek kokularının yanında sudan kaynaklanan buharda oluşmaktadır ve bu durumlara uygun perdeler seçilmelidir. Mutfak perdelerini seçerken kolay yıkanabilen sentetik dokumaları yada ahşap, alüminyum jaluzi tipte katlamalı perdeler daha uygun olur. Mutfak için zebra perde en uygun çeşitleri arasında yer almaktadır. Mutfak zebra perde uygun çeşitlerine bakacak olursak; zebra perde stor yeni ürünleri tavsiye edebiliriz.

En önemli özelliği perdenizin temizliğini elektrik süpürgelerinde bulunan küçük koltuk aparatları ile yapabilmenizdir. Hangi model olursa zebra perdelerinizi yıkmanız genelde önerilmez. Özel olarak bu işi yapan ultrasonik sistemle yıkama yerleri mevcut. Ortalama olarak 3 yılda bir yıkatabilirsiniz. Kullanım açısından da mutfak zebra perde modelleri idealdir. Zebra mutfak perdeleri ile güneş alan bir alan ise ayarlamaları ile mutfağınızın ışıklandırma ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Zebra mutfak perdesi desen olarak da istediğiniz şekilde olabilir. Yani zebra perde hem plastik olabilir, hem kumaş hem diğer madde şeklinde olarak uygun olanları sunuyoruz.  Plastik olarak tasarlanan zebra perde modelleri mutfakta bulunan dolaplarla uygun olarak bir renge sahip olabilir. Sizin isteğinize bağlı olarak, rengi, şekli ve perde uzunluğu tartışılır.

Mutfak için zebra perde modellerinden örnekler verecek olursak,  zebra perde  brillant bambu stor, zebra perde brillant mutfak coffee  bu modelde yazı ve kahve fincanları bulunmakta ve mutfağa ayrı bir sıcaklık katması düşünülmüştür. Mutfak için zebra perde modellerinde genellikle açık renkler sunulmaktadır. Aydınlık ve ferahlık duygusu vermesi açısından ayrıca kelebek, çiçek, dairesel renkler ön planda yer almaktadır. Gravel zebra mutfak perde modellerinde kadın ön plana çıkarılmış denilebilir. Renkli çiçekli figürlerin yanında kadın ayakkabıları, kalpler, taçlar desenlere yansımaktadır.

Küçük ve Büyük Mutfaksa

Mutfak perdeleri zebra ise alan sorunuz olmaz. Eğer evinizin en geniş alanlarından biri mutfak ise tereddütte kalabilirsiniz. Fakat monte şekilleri ve duruş olarak zebra perdeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Perdenizi bütün veya parçalı olarak isteğinize bağlı şekillerde bir ayarlamayı firmalar her zaman yapmaktadır.

Bunun yanında lavabonun üzerinde pencere var ve ayrıca mutfağın farklı alanında bir pencere varsa monte şekli istediğiniz gibi perdelerin uyumu da birbirini tamamlayacak şekilde olur. Küçük olan mutfaklar içinde zebra mutfak perdesi modellerini görmenizi ve denemenizi önerebiliriz. Siz alan yönünden de kazanç sağlar.

Desen ve şekilleri ile mutfağınıza şıklık katar. Zebra perde mutfak için idealdir. Sizde araştırdığınız da ve baktığınızda bunu anlayacaksınız. Küçük ve büyük mutfaksa bu zebra perde çeşitlerinde fark etmiyor. Çünkü seçenekler arasında plastik ürünleri veya kumaş şeklinde olanları tercih etme imkanınız bulunacaktır.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz