Örme tül perde modelleri 1980 yılından bu yana en çok kullanılan tül perde modelleri arasındadır. Örme perde modelleri evin her alanında rahatlıkla kullanılabil

Örme Perde Nasıl Yapılır

Önceleri sadece beyaz ve kırık beyaz tonlarında var olan örme perde modelleri 2016 yılı dâhilinde her renk olarak karşımıza çıkmaya başladı. Örme perde kullanım açısından yeni çıkan modern tüllere oranla daha kullanışlı ve temizliği de son derece kolaydır. Simli, payetli ve sakallı perde modellerini çamaşır makinesine atarken dikkatli bir program seçmeniz gerekebilir. Ama örme tül perde kullananların da bildiği gibi bu modelleri makineye atarken sadece düşük bir ayar seçmeniz yeterli oluyor. Örme tüller kısa sürede tertemiz oluyor.

Örme tül perde çeşitleri ve modelleri ile birlikte artık sadece komşuda değil, internetin yani dünyanın her yerinde mevcut. İstediğiniz takdirde bu modellere ulaşabilir ve örme tekniklerinin internetten videolu olarak öğrenebilirsiniz. Eskiden bu yana evinde dantel perde modası sürdüren hanımların göz bebeği örme perdeler özellikle salonlarda boy gösteriyor. Duruş bakımından son derece zarif ve cool bir görüntü oluşturan örme perdeler üzerine daha çok koyu ton fon perde tercihleri yapılıyor.

örme-tul-perde-1

örme-tul-perde-2

örme-tul-perde-3

örme-tul-perde-4

örme-tul-perde-5

örme-tul-perde-6

örme-tul-perde-7

Örme Mutfak Perdeleri

Örme mutfak perdeleri daha çok kısa boylarda ve uçları saçaklı ya da aksesuarlı olarak tercih ediliyor. Stor perde modasını kabul etmeyen kadınların baş tacı örme mutfak perdeleri farklı ve bebek tonlarında mutfaklarda hoş ve sıcak bir hava yaratıyor. Bazı modellerin ortasından yanlarına doğru asimetrik kesim ve uzun saçak olgusu mevcut. Bu tarz modeller daha çok yuvarlak veya geniş enli mutfak pencerelerinde kullanılıyor. Örme tül perde fiyatları her markada farklı farklı olabiliyor. Taç örme perde modellerinde fiyatlar13,00 TL’ den başlıyor. Brillant örme tül perdeler ise daha farklı fiyatlardan görücüye çıkıyor. Tüm modeller markalara göre değişiyor. Özellikle perde piyasasında markalar arasında müthiş uçurumlar olması söz konusu. Ama sizin yapmanız gereken en lüksünü değil size en uygun olanını tercih etmektir.

örme-tul-perde-8

örme-tul-perde-9

örme-tul-perde-10

örme-tul-perde-11

örme-tul-perde-12

örme-tul-perde-13

örme-tul-perde-14

örme-tul-perde-15

örme-tul-perde-16

örme-tul-perde-17

örme-tul-perde-18

örme-tul-perde-19

örme-tul-perde-20

örme-tul-perde-21

örme-tul-perde-22

örme-tul-perde-23

Örme Perde Fiyatları

Taç örme tül perde fiyat olarak en düşük 13 TL ile yol çıkıyor. Bu fiyatları takiben model ve kaliteye göre diğer fiyatlar 95 TL’ ye kadar çıkıyor. Brillant örme perde fiyatları fon ve tül olmak üzere iki kısımdan oluşuyor. Her ikisinin de fiyatları kalite ve dikim kolaylığına göre farklılaşabiliyor. Örme perde örnekleri artık her yerde kolaylıkla bulunabilecek durumdadır. Örme perdelerin en çok kullanıldığı alanlar salonlar ve oturma alanlarıdır. Özellikle uzun boylu koltukların üzerinde kullanılan kısa veya mini boy örme perdeler son derece şık ve karizmatik bir duruş sergiliyor. Özellikle bayanların el emeği, göz nuru döktüğü örme perdeler kullanmaya kıyamayacağınız kadar hoş ve natürel. Markaların örme tül perde modelleri son derece şık. Üstelik eskiye nazaran her türlü renkte de bulmak mümkün. Özellikle evinde spor bir tarz arayanlar için en uygun tasarımlar mavi ve pembe tasarımlardır. Bu perdelerin üzerine keten fonlar on numara bir duruş sergiliyor. Desenli ve ferah duran fon perdeler içinde daha çok koyu tonlu örme tül perdeler tercih ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz