Perde modelleri 2016 ile farklı konseptler oluşturabilir ve çok farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda 2016 yılına ait salon perde modelleri, tül perde modelleri, yatak odası perde modelleri ve mutfak perde modelleri ile ilgili bilgiler aktarıyor olacağız.

2016 yeni perde modelleri arasında daha çok klasik ve spor modeller tercih edilmişti. En yeni perde modelleri arasında birçok perde modelini 2015 yılında da bulabileceksiniz. Yaşam alanlarınıza göre oldukça farklılık gösterecek bu modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mutfak Perde Modelleri

16 1Bayanların ihtiyacı olan dekor özelliklerine uygun olarak ve aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayan mutfak perde modelleri özellikle de evli çiftler için son derece güzel tasarlanmış ürünleri beraberinde getirmektedir.

Eski perdelerini değiştirmek isteyen kişiler de bu konuda birbirinden şık perde modelleri 2016 kategorisinden seçim yapabilir. Bayanların çokça vakit harcadığı mutfakların titizlikle dekor edilmesi önemlidir.

Birbirinden şık ürünler tasarlayan üretici firmalar bu konuda alıcıların ihtiyaçlarını karşılamış durumda. Üstelik çok uygun fiyatlarla seçim yapılabilmektedir. Ortalama olarak 200 TL’den başlayan fiyatlar ile bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Yarım boy çiçekli mutfak perdeleri ve stor perdeler, mutfak perde modelleri arasında en çok tercih edilenleridir. Ayrıca son derece kolay bir kullanım sağlamaları ve farklı fonksiyonel tasarımlarla birleştirilmesi sonucunda da çok güzel bir şekilde dizayn edilmişlerdir. Farklı ölçülerde tasarlanan bu modeller ile mutfağınıza ayrı bir canlılık katabilirsiniz.

16 2 16 3 16 4 16 516 6 16 7

Yatak Odası Perde Modelleri

16 8Çeşitlilik bakımından göz kamaştıran en yeni perde modelleri arasında bulunan yatak odası perdeleri, çiftler için oldukça önemlidir.

Bayanlar kadar bayların da hassas olduğu bir konu olan yatak odası perdeleri çok farklı renk ve desenlerle karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde yatak odaları, evinizdeki diğer odalardan daha dikkatli ve özenle dekor edilmelidir.

Perde konusunda tüm ayrıntıların dikkatli bir şekilde tasarlanması ve özen gösterilmesi gereken yatak odası perdelerinde ayrıtılar da dikkat çekmektedir. Odanın havasını değiştiren iç ve dış dekorasyon konusunda da önemli olan yatak odası perdeleri için kişisel zevklerinize uygun modeller de tercih edebilirsiniz. Yatak odası perdeleri 350 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

Kırmızı, pembe, mor ya da lila renkleriyle oluşturabileceğiniz yatak odası perde modelleri ile zarafeti de yakalayacak ve açık renkli mobilyalarınızın için çok güzel bir kombin oluşturabileceksiniz.

Yatak odanız için koyu renk perde tercih edecekseniz bir hatırlatmayı dikkate almanızı öneriyoruz. Bu konuda güneşi tamamen kesen ve odayı karanlık yapan perdelerden uzak durmalısınız. Bunun yerine güneşi az da olsa geçiren perdelere yönelebilirsiniz.

16 916-10 16-11

Tül Perde Modelleri

16 12Yeni moda perdeler 2016 kategorisinde yer alan tül perde modelleri evinizin havasını değiştirecek cinsten sizlere sunulmaktadır.

Kalın perdelere göre daha dekoratif olan tül perdeler, kalın perdelerin ayrılmaz bir parçasıdır aslında. Özellikle de desenleriyle farklı renklerde kullanılmış farklı modeller tasarlanmaktadır. Üretici firmalar çeşitlilik konusundaki çalışmalarına yeni yılda da devam edecek. Tül perde modelleri ortalama 80 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır.

Hemen hemen her odada kullanabileceğiniz tül perde modelleri çeşitlilik konusunda bir hayli zengindir. Ayrıca jakarlı, ipek ve şifon gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Odanızda kullandığınız mobilyaların renklerine göre tercih yapabilirsiniz.

Özellikle de yatak odası için beyaz ve kırmızı tül perde modelleri tercih edilmekte, salon ve oturma odaları için daha beyaz tonlar tercih edilmektedir.

Üretici markaların her odada kullanabileceğiniz tül perdelerle ilgili birçok çalışmasının olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bu konuda gerekli araştırmalarınızı yaparak tül perde modelleri arasından mobilyalarınıza uygun olan modelleri seçebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı odalarda aynı renk tül perde modellerini tercih etmenizi de ayrıca öneriyoruz.

16 13 16 14 16 15

Salon Perde Modelleri

16 16Salonlarınızın daha güzel ve estetik görünmesini sağlayan ve son model perdeler 2016 kategorisinde yerini alan salon perdeleri ile yepyeni tasarımları tercih edebilirsiniz.

Uzun soluklu çalışmalar sonucu üretilen salon perde modelleri, evin en önemli bölümü olan salonları süsleyecek ve dekor açısından da güzel bir görünüm kazandıracaktır.

Hanımlar perde seçiminde oldukça titiz davrandığı için salonda kullanacakları perdelerin şıklığı da mobilyalar ile uyumlu hale getirmek isteyecektir. Özellikle de yeni evli çiftler bu konuda daha dikkatlidir.

Kullanım açısından mobilyalar ile uyumluluğu sağlanabilen salon perde modelleri günümüzde 250 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Gün geçtikçe daha farklı çeşitlerle sunulan salon perde modelleri daha önceki yıllara göre şık ve ilgi çekici bir tasarım sunmaktadır.

Şık perde modelleri arasında yerini alan salon perde modelleri için daha çok stor perdeler kullanılmaktadır. Bununla birlikte fon perdeler de kişilerin tercihine göre değişkenlik göstermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz