Perdeler Almanya kullanımları genelde klasik çizgilere sahip şekilde karşımıza çıkmaktadır. Spor modeller ise düz ve sade olan hatlardan oluşmaktadır.

Alman Perde Modelleri

Perdeler kullanıldığı odayı tamamlamaya yarayan önemli eşyalar içinde yer alır. Perde modelleri Almanya seçimlerin rengi, tipi ve diğer özelliklerine bakılarak karar vermek gerekmektedir. Mutfak, çocuk odası, yatak odası ve salonlar için kullanılacak perdeleri düşünerek ve detaylarına bakılarak seçmek gerekir. 2012 perde modelleri 2015 Almanya perde modelleri boncuklu, stor, mekanizmalı, tül, zebra ve diğer modeller ile tasarlanmaktadır. Türk perdeleri Almanya perde modelleri detaylarına dikkat edilmeden seçildiğinde evlerde uyumsuz duracak ve evlerinizde hoş olmayan görüntülerin oluşmasına sebep olacaktır. Zebra perdeler Almanya, tül perde Almanya çeşitleri için ilk olarak renk konusunda karar vermek gerekir. Perdeler Almanya seçimleri için kullanılacak olan renklerde bir tane rengin veya o rengin açık ya da koyu rengini seçmek gerekir. Örneğin; mobilyanızda ya da zeminde kahverengi kullanılmışsa perdeleri aynı kahve tonları ile veya aynı kahvenin açık, koyu renkleri ile tasarlamak gerekir. Mobilyalarınız desenli ise desenlerin içinden seçilen renk ile perdeler düz ve sade şekilde tasarlanmalıdır. Tül, stor, fon ve zebra perde fiyatları Almanya modelleri kullanılacak olan kumaşın kalitesine ve tasarımına göre değişir.

perdeler-almanya-1

perdeler-almanya-2

perdeler-almanya-3

perdeler-almanya-4

perdeler-almanya-5

Klasik Çizgili Alman Perdeler

Zebra perde Almanya, tül perde Almanya ve diğer modeller genelde klasik olan çizgilere sahiptir. Alman ev dekorasyonu da çoğunluk koyu renklerin ve klasik mobilyaların var olduğu tasarımlar ile karşımıza çıkar. Bundan dolayı da kullanılacak olan perde modelleri klasik hatlar ile tasarlanır. Tül perde Almanya modelleri dışına dantelli perdeler, stor perdeler, zebra perdeler, şerit perde perdeler, ipekler, kadifeler ile tasarlanacak olan Almanya perde çeşitleri de pencere dekorasyonu konusunda klasik anlamda şık alanların yaratılmasını sağlar. Ayrıca kalın kumaşlardan tasarlanan klasik modeller sayesinde ev içindeki mahremiyette kolay bir şekilde sağlanır. Zebra perdeler Almanya konusunda en doğru seçimi yapabilmek için odanın büyüklüğü, kullanılan mobilya türü ve genel dekorasyonu göz önüne alınır. Halılarda perdelerin seçilmesinde etkilidir. Odaların en önemli olan objeleri içinde ilk sırayı perdeler alır. Mobilyalarınız perdelerin seçilmesinde etkili olduğu için koyu renkli ise açık tonlarda tüller ve fonlar tercih edilir. Açık tonlarda ise koyu ve açık renkli perde modelleri tercih edilerek dekorasyon tamamlaması yapılır. Aksesuar ve desen kullanımı salonlarınıza fazla ise düz ve sade modelli perdeler kullanılır. Zaten sade ve düz renkli bir dekorasyona sahipseniz perde konusunda desenli ve modelli tasarımlar kullanılır.

perdeler-almanya-6

perdeler-almanya-7

perdeler-almanya-8

perdeler-almanya-9

perdeler-almanya-10

Mutfaklarda Alman Perde Modelleri

Mutfaklarda kullanılacak olan Alman perde modelleri genelde eski dönem geleneklerine uygun olan çizgilere sahiptir. Piti kareli kumaşlar, kareli kumaşlar, çizgili kumaşlar ve yamalı kumaş modelleri mutfak perdeleri Almanya konusunda kullanılması gerekir. rüstikler ile kullanılan kanat ve fon perde modelleri kalın kumaşlardan yapılmış olmalıdır. Canlı renklerin kullanımının yapılabileceği mutfak perdelerinin yere kadar uzanmalı ve kanatlarının toplanabileceği aparatlar kullanılmalıdır. Alman mutfak dekorasyonu eski dönemi andıran çizgilere sahiptir. Mobilyalar, kullanılan aksesuarlar, aydınlatma, zemin ve duvar dekorasyonu tamamen eski dönem hatıraları ile doludur. Bundan dolayı da seçilecek olan perde kumaşının bu dokuya sahip olması gerekir. Mutfak perdeleri Almanya konusunda daha spor bir seçim yapmak isterseniz mobilyaları beyaz ve country tarzında kullanmanız gerekir. Bu dekorasyonda zebra perdeler Almanya ve stor perdeler Almanya modellerinin kullanılması uygun olacaktır. Spor dekorasyona uygun olan perdelerin sade olması gerekir ve halı ile uyum içinde olmalıdır. Beyaz bir mutfağa kullanacağınız bordo halı için yine borda ve kahve tonlarında perde seçimi yapabilirsiniz.

perdeler-almanya-11

perdeler-almanya-12

 

Yatak Odaları Alman Perde Modelleri

Perdeler Almanya konusunda yatak odaları için seçilecek olan modeller genelde klasik hatları ile dikkat çeker. Klasik yatak odaları şaşalı ve lük bir görünüme sahip olduğu için seçilecek olan perde düz modelli olmalıdır. Burada kumaş seçimi önemlidir. Bu tarz dekorasyona sahip olan bir odaya tafta kullanımı yapılabilir. Perdeler Almanya konusunda spor yatak odalarında kullanım yapılacaksa kesinlikle rüstik kullanımı yapılmalıdır. Beyaz spor yatak odaları için ideal olan bir renktir. Çok desenli olmayan düz ve yere kadar uzanan kanatlar, donlar ve tüller bu konuda size yardımcı olacaktır.

perdeler-almanya-14

perdeler-almanya-15

perdeler-almanya-16

perdeler-almanya-17

perdeler-almanya-18

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz