Dünya markası olarak, Pierre Cardin perdeleri, kalite ve şıklığın iç mekanlarda gösterişli bir hava kazanılmasında yine önde koşuyor. Bu yılın en sade ve alımlı

En Gözde Pierre Cardin Perde Çeşitleri

Tarz yaratma konusunda tüketici beklentilerine uygun üretimleri ancak Pierre cardin perdeleri seçeneklerinde bulabiliriz demek abartı olmaz herhalde. Bunun iki esas nedeni bulunuyor elbette; ilki kalitesi, ikincisi ise global olarak alanında bir numara olarak öncülüğünü koruması. Göz alıcı kumaşları ile her zevk sahibine uygun tercihleri bulabileceğimiz bu dünya markasında çeşit bolluğu da ayrıca seçim konusunda bizlere oldukça yardımcı oluyor. Bu yılın en gözde modelleri arasında düz keten perdeler geliyor. Dekoratif duruşu ile dikkat toplayan bu modellerde renk olarak ise her duvara kolayca uyum sağlayan bordo, vişne çürüğü tercihler arasında. Uzun süre temizlik gerektirmeyen kumaş özelliği de perdenin yıllarca kullanılmasına olanak sağlıyor.

Kruvaze perde
Kruvaze perde

Dayanıklı, kaliteli, estetik ve teknoloji ile dost kumaş üretimini perde albenisi ile buluşturan Pierre cardin perde, aynı zamanda tarzınıza tarz katma konusunda da isabetli bir seçimdir. Açık renk duvarları perde ile bütünleştirmek isteyenlere de krem rengi düz keten perde modelini tavsiye edebiliriz. Bu modelde resimde de gördüğünüz gibi ışık hüzmesinin içeriye perde aralığından girmesi de ayrı bir hava kazandırmaktadır.

Kruvaze perde
Kruvaze perde

Salon, mutfak, banyo gibi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğimiz bu markayı biraz daha yakından tanımak için modellerini incelemek yeterli olacaktır. Kendi yaşam alanınıza uygun en şık tasarımlar ile yepyeni bir dekorasyon kazanmak için bu senenin en beğenilen modellerini takip edebilirsiniz.

Zevkinize Göre Pierre Cardin Modelleri Bulun

Ev dekorasyonu gün geçtikçe artış gösteren bir ilgi ile karşılaşıyor ve bunun başında da perde seçimi geliyor. Şıklığın zaman ile paralel gitmesi için de, briz, zebra, balon, ip, kruvaze ve fon Pierre cardin perde modelleri arasında yapılan tercihler evinize yeni bir hava kazandırma konusunda etkinliğini gösteriyor. Bu yılın farklı ambiyans yaratan modellerinin başında lila tül perde modelleri geliyor. Açık tonu, gölgesiz renk uyumunu duvarınıza yansıtması ve ışığı içeri süzerken ferahlık katması bu modellerin revaçta olmasının en büyük delili adeta.

Tasarımda sınır tanımayan Pierre Cardin tül perde modelleri arasında lila renk dışında krem tonlar da en çok ilgi görenler arasında yer alıyor. Tül perde dışında yine salon ya da yatak odası için de mekâna uygun perde modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz, ancak sezonun takipte olan modellerinin gösterişli tasarımlar olduğunu da yine buradan sizlere duyurmak gerekiyor. Pierre cardin perde modelleri 2014 yılında ise daha çok sadeliği gözler önüne seriyordu. Oysa Pierre Cardin perde modelleri 2015 yılında en çok fırfırları ve sarkaçları ile yaşam alanınıza ayrı bir hava kazandıracak olan modeller arasından çıkarken, renk olarak ise daha çok koyu renk skalasında farklı tonların öne çıktığını belirtmek isteriz.

Pierre Cardin tül perde fiyatları arasında elbette farklılık bulunuyor. Kumaş kalitesi, uzun soluklu kullanım özelliği bu markanın seçilmesinde en büyük etken olurken, kolay temizlik ve kumaş özellikleri nice yıllar sizi perde masrafından ikinci veya üçüncü defa kurtaracak nitelikte olmaktadır. Pierre Cardin perde fiyatları kalitenin ekonomi ile buluşmasını hedefleyenlerin her zaman tek tercihi olmuştur.

im001880 im001882

im001883 im001884 im001885 im001886 im001887 im001888 im001889

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz