Pudra rengi perdeler ile ahşap rengi, beyaz, bej, kahverengi ve siyah kullanımı uyumlu olan ortamlara adım atılmasını sağlar.

Pudra Rengi Perde Modelleri

Pudra rengi insanlar üzerinde depresyondan kurtulma, zor bir günden sonra dinlenme, olumsuz ruh halinden çıkma ve neşe gibi etkilere sahiptir. Bu etkilerin gücünü sadece pudra rengi perde modelleri oluşturmaz. Dekorasyonda kullanılacak olan mobilyalar, aksesuarlar ve diğer parçalarda oldukça etkilidir. Olumlu açıdan etkili olan pudra pembe tül perde, pudra pembe fon perde, stor ve zebra modelleri popülerlik açısından yüksek bir skalaya sahiptir. Pudra tonlarından en doğru tonu seçmek canlı, huzurlu bir atmosferin yanı sıra canlı bir ruh halinin de oluşmasını sağlar.  Pudra renginin yatak adası ile mobilya ile koltuk modelleri ile uyum içinde olması sağlam bir imaj ortaya çıkartırken ışıltı bir alan yaratılmasına da olanak sağlar. Pudra perdeler, kruvaze modeller, tüller ve fon perde modelleri genç hissettirecek olan bir enerjinin insan içine yayılmasını da sağlamaktadır. Pudra renkli perde kullanılacak odada ışıklandırmanın ve duvar boyasının büyük önemi bulunur. Duvarda kullanılacak olan boya ortamın soğuk bir hal almasını sağlayabilir. Bundan dolayı da dikkatli bir seçim yapılmalıdır.

pudra-pembesi-fon-perdeler-1

pudra-pembesi-fon-perdeler-2

pudra-pembesi-fon-perdeler-3

pudra-pembesi-fon-perdeler-4

pudra-pembesi-fon-perdeler-5

Salon ve oturma odasında kullanılacak olan pudra pembe perde modelleri bu alanlara sofistike bir görüntü sağlayacaktır ama kobinlere dikkat etmek gerekir. Narin olan pudra rengi ideal olan bir arka plan rengi ile kullanılmalıdır. Arka plan rengine ise gri ya da beyaz bir örnek olabilir.

pudra-pembesi-fon-perdeler-6

pudra-pembesi-fon-perdeler-7

pudra-pembesi-fon-perdeler-8

pudra-pembesi-fon-perdeler-9

pudra-pembesi-fon-perdeler-10

pudra-pembesi-fon-perdeler-11

pudra-pembesi-fon-perdeler-12

pudra-pembesi-fon-perdeler-13

Bej ve krem ile kullanılacak olan pudra perdeler romantik bir atmosferin oluşması için ideal olan seçimlerdendir. Ayrıca krem ve bej ile kombinlenen pudra modeller klasik olan ortamlar için atılacak olan bir adımdır. Bu kombinlemeler genelde İngiliz tarzı dekorasyonlarda kullanılır. Benzersiz olan bir dekorasyon ortaya çıkartmak isterseniz kesinlikle mor ile pudra perdeler ile harmanlanmalıdır. Bu tarz dekorasyonlarda duvar rengi önemli olan etkendir.

pudra-pembesi-fon-perdeler-14

pudra-pembesi-fon-perdeler-15

pudra-pembesi-fon-perdeler-16

pudra-pembesi-fon-perdeler-17

pudra-pembesi-fon-perdeler-18

Yatak odalarında kullanılacak olan pudra pembesi perde modelleri rahatlama, konfor ve romantizmi sergilemektedir. Bu ahengi bozmayacak şekilde dekorasyonun bir parçası olacak olan pudra rengi perde modelleri ile aksesuarların tam anlamı ile uyum sağlaması gerekir. Pudra pembesi perde modelleri ile uyum sağlayabilecek olan en güzel mobilya rengi kesinlikle beyazdır.

Çocuk odaları için kullanılacak olan pudra pembesi perde modelleri yeşil, mavi ve sarı gri parlak olan renkler ile kullanmalı ve cesur olan kombinasyonlar ortaya çıkartılmalıdır. Ortaya çıkacak olan cesur kombinasyonlar çocuk odalarının neşelenmesine ve şenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca çocuk odalarında kullanılacak olan pudra perdelere boncuk, pul ve diğer süsleme ürünleri kullanılabilir. Odalarda özgünlük ve doğallık isterseniz süslemelere fazla yer vermemeniz gerekir. Güneş ışıgının da odaya tam anlamı ile yayılması oldukça önemli olan bir detaydır.

pudra-pembesi-fon-perdeler-19

pudra-pembesi-fon-perdeler-20

pudra-pembesi-fon-perdeler-21

pudra-pembesi-fon-perdeler-22

pudra-pembesi-fon-perdeler-23

Mutfaklarda kullanılacak olan pudra pembe perde modelleri dekorasyonu ortamın daha aydınlık olmasına olanak sağlar. Mutfaklarda kullanılacak olan perdeler mutfak eşyaları ile uyum sağlamalıdır. Özellikle ahşap setler, metal ve parlak olan eşyalar bu anlamda uygun olan ürünlerdir. Mutfak gibi her daim kullanılan iç mekânlarda kullanılacak olan avize, halı ve duvar ile perdelerin uyumlu olması gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz