Jaluzi perde modelleri arasında tercih edebileceğiniz PVC Jaluzi modelleriyle çok farklı bir tasarım örneği kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında ilgili modelleri ve kullanıma alanlarıyla ilgili bilgilere yer vermiş olacağız.

Jaluzi PVC Modelleri

52-1PVC perdeler daha büyük pencerelerde kullanılan ce Jaluzi perdelerinin de içerisinde yer aldığı ürün kategorileri arasındadır. Bu perde modellerinde kullanılan bantlar oldukça kalitelidir ve güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Dikey olarak üretilen Jaluzi PVC perde modelleri daha çok iş yerlerinde tercih edilmektedir. Boyutları ise pencereden pencereye farklılık göstermektedir. Son derece şık bir tasarımla oluşturulmuş olan bu perde çeşitlerinin temizliği konusunda da oldukça hassas davranılmalıdır.

Dikkatli bir kullanım sonrasında uzun ömürlü olan bu perdeler şerit şeklinde ve dikey olarak aşağıya doğru salınır. Ahşap ve alüminyumdan yapılan bu perdelerin mekanizmaları diğer perdelere göre daha farklıdır ve uzun süre kullanımları için temizliklerine de dikkat edilmelidir.

Ürünün temizliğini yaparken perdeler toz kapabilen ince bezlerle silinmelidir. Zamanla temizlenmeyen Jaluzi PVC perdelerdeki tozlar birikir ve perdenin formunu bozabilir. Bu yüzden Jaluzi perdeler diğer perdelerden temizliği konusunda da ayrılmaktadır. Daha çok ıslak bez ile silinen bu bezler için oldukça yanlış bir uygulama yapıldığı da bir gerçektir.

52-2Jaluzi PVC perde modelleri arasından mobilyalarınıza uyumlu birbirinden güzel desenlerle seçenekler mevcuttur. İş yerlerinize ve evlerinizde de kullanılabileceğiniz bu perdeler, kullanıldığı alana şık bir görünüm katmaktadır. Büyük pencerelerde daha güzel görünen Jaluzi PVC perdeleri internet üzerinden de sipariş edebilirsiniz.

Pencere ölçülerinizi aldıktan sonra bu konuda hizmet veren öncü firmalarla iletişime geçerek, kişisel zevkinize uygun perde modellerini sipariş edebilirsiniz. Son zamanların ofislerde kullanılan ve çok beğenilen perde modelleri arasında olduğunu bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Dışarıdan görünümü ise bir başka güzel olan bu perdelerin fiyatları da kumaşların kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Bu perdeler ayrıca çok güzel renklerle de donatılmıştır. Pembe, kırmızı, mavi, kahverengi ve mor tonlarında da kullanabileceğiniz Jaluzi PVC perde modelleriyle, yaşam alanlarınızı daha hareketli ve canlı bir hale getirebilir ve uygun bakımı sayesinde de uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz