Perdeler evi tamamlayan en önemli eşyalar olduğu için günümüzde pek çok marka farklı perde modelleri üretmeye başladı.Evin dekorasyonunu tamamlayan perdelerdir.

 Renkli Tül Perde Modelleri

Evin dekorasyonunu tamamlayan ve eve anlam kazandıran en önemli eşyalar perdelerdir. Perdeler olmadan mobilyalar ne kadar şık olursa olsun bir anlam kazandırmak mümkün değildir. Bu nedenle seçilen perdelerin mobilyayla, duvarla, zeminle ve evin ahengiyle uyum sağlaması çok önemlidir.

Günümüzde pek çok marka tarafından yeni perde modelleri üretilmeye başlandı. Renkli tül perde modelleri pek çok evde yerini aldı. Brillant, Pierre Cardin, Linens ve Taç gibi markalar tarafından renkli tüller üretilmeye başlandı.

Lila, krem, siyah kırmızı, karışık renkli tül perdelerle evler canlı ve rengarenk bir hava aldı.  Tül perdeler evlerde en çok tercih edilen perde çeşitlerinden biridir.

Klasik beyaz tüllerin yerini günümüzde renkli ve cıvıl cıvıl tül perdeler aldı. Genelde beyaz ve açık renkli olarak tercih edilen perdeler evlerde rengarenk kullanılarak donuk hava ortadan kaldırıldı ve canlı, hareketli bir dekorasyon imkanı sunuldu.

renkli-tul-perde-1

renkli-tul-perde-2

Renkli Tül Perde Modelleri ve Çeşitli Desenler

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte perde sektörüne karşı olan beklentilerde de büyük bir artış gözlendi. Evini yenilemek isteyen ve yeni ev kurmak isteyen kişiler düz, beyaz tüllerin yerine desenli ve renkli tüller tercih etmeye başladı.

Renkli tüller sayesinde farklı tasarımlar yapılabilmektedir. Renkli tüller ev ortamındaki diğer eşya ve aksesuarlar ile uyum sağlarsa ortaya hoş bir görünüm ortaya çıkmakta ve evinizde şıklık ağır basmaktadır.

Renkli tül perdeler sayesinde modern bir görüntü yakalayabilir ve herkesin beğenisini toplamayı başarabilirsiniz.

renkli-tul-perde-3

renkli-tul-perde-4

renkli-tul-perde-5

Renkli Tül Perde Modellerinde En Çok Tercih Edilen Renkler Nelerdir?

Renkli tül perde modelleri yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte her renk tül perdeyi temin etmek mümkün hale geldi. Renkli tül perdeler arasında en çok tercih edilen renkler pudra, turkuaz, vizon, mürdüm, kırmızı ve siyah renktir.

Tül perdelerde kullanılan bu renkler aynı desen tül perdenin kanatlarında bu renklerin kullanılmasıyla bir bütünlük kazandırılacak şekilde kullanılmaktadır.

renkli-tul-perde-6

renkli-tul-perde-7

renkli-tul-perde-8

2016 Yılı Renkli Tül Perde Modelleri

Günümüzde farklılık ve dekorasyona verilen önemin artmasıyla birlikte farklı tül perdeler hayatımızdaki yerini aldı. 2016 yılı renkli tül perde modelleri incelendiğinde rengarenk ve desenli tül modellerini görmek mümkündür.

Evlerde farklı bir tasarım sağlayan renkli tül perde modelleri sayesinde şık bir tasarım ortaya koyulmaktadır. Renkli tülleri tamamlayacak desenli kanat modelleri oldukça dikkat çekicidir.

Mobilyalara uygun renkli tül modelleri dayesinde güzel bir tasarım meydana getirebilirsiniz. Her renk tül modeli mevcut olup, sıradan beyaz tüllere göre ev dekorasyonunda büyük bir fark yaratma fırsatı sunmaktadır.

renkli-tul-perde-9

renkli-tul-perde-10

renkli-tul-perde-11

renkli-tul-perde-12

renkli-tul-perde-13

2016 yılı Renkli Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

2016 yılında yenilenen ve farklı tasarımla meydana getirilen renkli tül perde modelleri oldukça dikkat çekicidir. Tül perdelerin metre fiyatı 15 liradan başlamakta ve 250’ye kadar artış göstermektedir.

Ancak renkli tül perde fiyatları hesaplanırken kullanılacak tülün metrekaresi, perde kumaşı, istenilen ek özellikler önemli bir yere sahiptir.

Renkli tül perde ile ev dekorasyonunda fark yaratmak isteyen kişiler rengarenk tül perde modellerini inceleyerek farklı bir dizayna imza atabilirler. En yeni renkli tül perde modelleri ile evleri yenileyebilirsiniz.

renkli-tul-perde-14

renkli-tul-perde-15

renkli-tul-perde-16

renkli-tul-perde-17

renkli-tul-perde-18

renkli-tul-perde-19

renkli-tul-perde-20

renkli-tul-perde-21

renkli-tul-perde-22

renkli-tul-perde-23

renkli-tul-perde-24

renkli-tul-perde-25

renkli-tul-perde-26

renkli-tul-perde-27

renkli-tul-perde-28

renkli-tul-perde-29

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz