Stor perdeler evinizin her alanında kullanabileceğiniz birbirinden güzel model ve renklerle sunulmaktadır. Salonlarınızda da rahatlıkla stor perde seçimi yapabilir ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Salon Stor Perde

23-1Salonlarınızda kullanabileceğiniz salon stor perdeler, öncü firmaların ürettiği birbirinden güzel ve iddialı modellerle karşınıza gelmektedir. Ülkemizde de oldukça tercih edilen salon stor perde modelleri ev ve iş yerlerinde de kullanılabilir.

Salon stor perde seçimi nasıl olmalıdır? Bu konu aslında salon için stor perde kullanacaklar adına çok önemlidir. Şimdi bu özelliklerin nasıl olması gerektiğine bakalım;

  • İlk olarak ışık miktarına, kaçıncı katta oturduğunuza ve salonunuzun baktığı cepheye dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Salonunuzun tavanı alçakta ise düz perde seçmeniz daha mantıklıdır. Salonun daha yüksekmiş gibi algılanmasını bu şekilde sağlamak mümkün.
  • Duvar boyaları, duvar kâğıtları ve parkeler de, stor salon perde seçiminde önemlidir.
  • Salon perdeleri salonda tercih ettiğiniz mobilyaların rengine de uyumlu olmalıdır. Bu yüzde salon stor perde seçimi mobilyalar alındıktan sonra yapılabilir.
  • Salonun pencereleri küçük ise, perde seçiminde duvar rengine dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Düz koltuk kullanıyorsanız desenli perdeler ön plâna çıkabilir. Desenli koltuklarda ise düz perdeleri tercih edebilirsiniz.
  • Mobilyalarınıza uyumlu olması için tamamlayıcı renkler seçmenizi öneriyoruz. Bu sayede daha kombin ve canlı renkler ile yaşam alanınızı ferahlatabilirsiniz

Salon perdeleri bir evin aslında en önemli perdesidir. Bu yüzde binlerce model arasından tercih edeceğiniz stor perdeler evinize özel olarak tasarlanmalıdır.

Bir dekorasyoncudan da tavsiye alabilirsiniz. Ya da bir perde mağazasına giderek mobilya ve evinizin havasına göre en güzel stor perde seçimini yapabilirsiniz. Sizlere özel tasarımlar da öncü firmalar tarafından üretilebiliyor.

Oturma odası stor perde modelleri de son zamanların en çok tercih edilen tasarımları arasından seçilmektedir. Bununla birlikte oturma odanız içim salon zebra stor perde modelleri de tercih edilebilir. Tamamen kişisel tercihlerinize göre tasarlayabilirsiniz.

Salon stor perde modelleri için internet üzerinden de perde galerilerini inceleyebilirsiniz. Bu konuda hizmet veren öncü firmalar ile irtibata geçerek, kullanmak istediğiniz salona stor perde modellerini de kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Son zamanların en çok tercih edilen ve temizlenişi bakımından da fazla zahmete gerek olmadan kullanabileceğiniz salon için zebra stor perde modelleri de birbirinden şık ve güzel seçenekleriyle sizleri bekliyor. Yeni yılda da çok farklı modellerini görebileceğimizi düşünüyoruz. Bu konuda gerekli araştırmalarınızı yaparak tercihlerinizi tavsiyelerimizle birlikte değerlendirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz