Sarı perde modelleri insanların beyinlerinin aktivite olmasına, iş akışının hızlanmasına ve ruhen neşe içinde olmasına olanak sağlamaktadır.

Sarı Perde Modelleri

Sarı renk benzersiz özellikleri dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Sarı ortama şirinlik veren bir yapıya sahiptir. Bu renk güneşin ruh halini yansıtarak sakinlik verir ve enerji verir. Perdeler de kullanılacak ola altın sarısı, civciv sarısı ve diğer sarı tonları insan beyninin üzerinde yarattığı olumlu etkiler ile iş akışını hızlandırmaktadır. Sarı tül modelleri, sarı zebra perde modelleri, stor fon perde modelleri ve sarı stor perde modelleri yatak odaları, oturma odaları ve mutfaklar dışında ofislerde ve çocuk odalarında rahat bir şekilde kullanılabilir. Sarı renk doğru şekilde kullanıldığında insanların ruh halini artıya çıkartacak olan bir enerjiye sahiptir. Özellikle çocuk odalarında kullanılacak olan sarı perdeler onların ruhsal durumunda olumlu yandan etkiler sağlar. Aksesuarların yardımı ile de çocuk odaları eğlenceli bir hale getirilebilir. Çocuk odalarında kullanacağınız modeller desenli stor, zebra ya da tülden oluşabilir. Ayrıca bu odalar için tülü düz renk tercih edip fon perdelerini desenli olan sarıl perdeler içinden kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza eğlenceli odalar hazırlamak adına sarı perde modelleri renk açısından ilk tercihleriniz içinde olmalıdır.

sari-fon-perdeler-1

sari-fon-perdeler-2

sari-fon-perdeler-3

sari-fon-perdeler-4

sari-fon-perdeler-5

sari-fon-perdeler-6

sari-fon-perdeler-7

Ofis dekorasyonları için kullanılacak olan perde modellerinde tasarımcılar çoğunluklar sarı ve sarı gri perde tasarlamaktadır. İnsanlara olumlu etkiler yaratan bu renk çalışma ile alakalı olan beyin aktivitesini de hızlandırmaktadır. Ofislerde kullanılacak olan sarı perde modelleri özellikle kışın kasvetli olan havasını tamamen üzerinizden kaldıracak ve çalışma performansını en üst seviyelere taşıyacaktır.

sari-fon-perdeler-8

sari-fon-perdeler-9

sari-fon-perdeler-10

sari-fon-perdeler-11

sari-fon-perdeler-12

sari-fon-perdeler-13

sari-fon-perdeler-14

sari-fon-perdeler-15

sari-fon-perdeler-16

sari-fon-perdeler-17

Mutfak gibi sık şekilde vakit geçirilen alanlarda perdelerin mükemmel bir ruh haline bürünmenizi sağlaması gerekmektedir. Konfor ve enerjiyi bir arada yansıtacak olan sarı stor perde modelleri ve sarı zebra perde modelleri size bu konuda yardımcı olacak olan en büyük aksesuardır.

sari-fon-perdeler-19

sari-fon-perdeler-20

sari-fon-perdeler-21

sari-fon-perdeler-22

sari-fon-perdeler-23

sari-fon-perdeler-24

sari-fon-perdeler-25

sari-fon-perdeler-26

sari-fon-perdeler-27

Salon ya da yatak odanız daha klasik şekilde dekore edilmiş ise sarı perde modelleri içinden daha soluk olan tonlar tercih edilmelidir. Bu tarz alanlarda ölçülü sarı kullanımı yapmak gerekir. Sarı, kahve, siyah ve koyu gri gibi tonlar ile harmanlanması da önemlidir. Ayrıca klasik olan alanlarda desenli soluk sarı perde modelleri kullanmak da çözümler içinde yer alır. Klasik ve saray tarında dekore edilmiş olan evlerde zarif barok sarısı ve altın sarı kullanımı tercih edilmelidir. Bu tarz dekorasyonlarda kehribar tonlarının kullanımı da yapılabilir. Klasik olan oda dekorasyonlarında zenginlik ve lüksü temsil etmelidir. sari-fon-perdeler-28

sari-fon-perdeler-29

sari-fon-perdeler-30

sari-fon-perdeler-31

sari-fon-perdeler-32

sari-fon-perdeler-33

sari-fon-perdeler-34

sari-fon-perdeler-35

sari-fon-perdeler-36

sari-fon-perdeler-37

sari-fon-perdeler-38

sari-fon-perdeler-39

sari-fon-perdeler-40

Sarı renk yeşil, turuncu ve mor ile karıştırılarak renk doygunluğu ortaya çıkartılır ve değişik tasarımların oluşturulması sağlanır. Sarı renkli perde modellerine uygun olan tablolar, heykeller, vazolar, çiçekler, leopar desenler, lambalar ve avizeler ile kullanılmalıdır. Özellikle evlerde bulunan tekstil ürünlerinde sarı perde modellerin kumaşları ve desenleri kullanılmalıdır. Ama bu tarz kullanımlarda abartıya kaçmamak ve dozunda bırakmak gerekir. Ayrıca halı ile perdelerin ahenkli bir birleşim içinde olması gerekir. Perde soluk renklerde ise halı daha parlak olmalıdır ya da bunun tam tersi bir uyum yakalanmalıdır. Evlerde kullanılacak olan sarı perde modelleri odaları muhteşem bir hale getirmek için en uygun olan tekstil ürünleridir. Sizin gerekli olan her türlü çözümü sunabilir.Sarı stor perde, sarı zebra pere, sarı tül perde ve sarı fon perde seçimlerinde odanın dekorasyon şekli, duvar, zemin ve halı dikkate alınması gereken en önemli detaylardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz