Spor perde modelleri daha çok natürel tarzdan hoşlanan hanımların tercihleridir. Özellikle küçük salonlar için tercih edilen bu tarz modeller odayı ferah ve gen

Spor Tül Perde Modelleri 2015

Spor perde modelleri zebra modellerin fon perdeler ile birlikte kullanımı ile oluşturulan modellerdir. Özellikle 2016 yılında trend bir hareket haline gelen bu tarzı bu gün her evde görmek mümkün. Özellikle uçuk mavi ve pudra tonlarının kullanıldığı bu modelleri açık tonlardaki mobilya modelleri ile kombinlemek mümkün. Spor perde modellerinde tül parçalar pilisiz ve düz olarak tercih ediliyor. Bu tarz tasarımların modelleri ve desenleri daha iyi bir görüntü bırakırken gün ışığının içeriye daha net girmesine olanak sağlıyor. Bir diğer spor perde modelleri ise jaluzi üzerine kullanılan uçuş uçuş tarzı ile organze tül fonlardır. Bu modeller daha çok açık ton jaluzi üzerine kullanılan koyu ton spor fon perdeler olarak tasarlanmaktadır.

Spor perde 2015 tasarımları daha çok sade ve pilisiz tül modelleri üzerine koyu ton fon perdeler olarak tasarlanmaktaydı. Bu modellerde de yine 2016 yılında çokça kullanılan organze ve desensiz tül fonlar, 2015 yılında koyu ton fonların içine kullanılıyordu. Kullanılan fon perdeler ise daha çok keten ve ince örme keten olarak kombinde yerini buluyordu. Şimdilerde ise o koyu ve kalın fonlar tamamen ortadan kalktı ve yerini tül fonlar ile zebra perdelere bıraktı. Spor tül modellerinin fiyatları 2015 yılında ne ise 2016 yılında da hemen hemen aynı fiyattan satılmakta. Spor perde modelleri 2016 yılı için biraz daha renkli ve canlı olarak tasarlandı. Bu modellerin en çok rağbet görenleri beyaz fon ile turuncu tonlarında zebra perdeler.

spor-perde-modelleri-1

spor-perde-modelleri-2

spor-perde-modelleri-3

spor-perde-modelleri-4

spor-perde-modelleri-5

 

Spor Mutfak Perdeleri

Spor salon perdelerinde uyumlu renkler tercih edenler. Spor mutfak perdeleri modellerinde daha çok zıt renk kombinleri ile mutfakta enerjik bir tasarım tercih ediyorlar. Bu tür tasarımlarla birlikte kullanılan boncuklu aksesuar modelleri kombine hareketlilik kazandırıyor. Spor tül perde artık mutfak modellerinde çok fazla kullanılmıyor. Bunun yerine spor stor perdeler tercih ediliyor. Spor tül modelleri ise salon ve oturma odası gibi alanlarda daha çok kombin tamamlamak ve süs amaçlı kullanılıyor.

Spor Fon Perde Modelleri

Spor fon perde modelleri 2016 yılında keten gibi ince kumaşlardan tercih ediliyor. Bu modeller bu senenin modası olarak floral desenli ve ritmik olarak tercih ediliyor. Ritmik fon perdeler spor uyumu tercihlerinde iç perde tercihleri daha çok koyu tonlarda tercih ediliyor. Lisanslı spor perde modelleri erkek çocuk odalarında en çok tercih edilen modeller arasında sayılabilir. Özellikle Trabzonspor perdeleri, GS, BJK, FB gibi futbolu yansıtan tarzlar 15-16 yaş erkek çocukların en çok ilgisini çeken perde modelleri arasında. Spor fon perdeler, spor salon perdeleri kombinlerinde açık ama sofistike modeller ile sergileniyor. İçte kullanılan spor tül perde modelleri daha natürel bir tarzı yansıtıyor. Spor perdede spor tül perde çeşitleri web sayfalarında sıkça rastlayabileceğiniz ev dekorasyon fikirleri arasında görülebilir. Evinde ferah ve zengin bir tarz arayanlar için en güzel spor perde kombin fikirleri için internette küçük bir araştırma yeterli olacaktır.

spor-perde-modelleri-6

spor-perde-modelleri-7

spor-perde-modelleri-8

spor-perde-modelleri-9

spor-perde-modelleri-10

spor-perde-modelleri-11

spor-perde-modelleri-12

spor-perde-modelleri-13

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz