Türkiye’ nin en iyi perde tasarımcısı olan Taç tül perde modellerinde bu sene, 2015 yılına oranla nerede ise iki kat fazla model tasarladı.Özellikle yeni hazırl

Fon perde ve salon perdesi modellerinde son derece iddialı olan firma son dönem tül perde modelleri ile rakiplerini geride bırakmayı başardı. Tül perde ve kruvaze perde modelleri arasında şimdilerin en trend Taç tül perde modeli küçük çiçekli ve sakallı modeller. Her evin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde bol ürün çeşidine sahip olan Taç çocuk odası tül perde modellerinde çizgi film karakterlilerin yanı sıra natürelliği ön plana çıkardığı modelleri ile bebek odalarını renklendirmeyi başarmıştır. Özellikle yeni hazırlanan evlerde daha çok tercih edilen tül modelleri arasında bu sene en çok tutulan renkler bebek mavisi ve pudra pembesi.

tac-tul-modelleri-1

tac-tul-modelleri-2

tac-tul-modelleri-3

tac-tul-modelleri-4

tac-tul-modelleri-5

tac-tul-modelleri-6

tac-tul-modelleri-7

tac-tul-modelleri-8

tac-tul-modelleri-9

tac-tul-modelleri-10

Taç Tül Perde Modelleri 2015

2015 yılında Taç tül modelleri daha çok klasik tarzda üretilmişti. O dönem klasik tarza bir dönüş yapan tüm firmalar aynı yöntemi denemişti ama Taç klasizim ve modernizmi bir araya getirerek en güzel tül perde tasarımlarını 2015 yılında yapmıştır. Bu işleme 2014 yılında başlayan Taç 2016 yılında da aynı tarzını sürdürmeyi başarmıştır. Taç tül perde fiyatları piyasa tül perde fiyatlarına oranla bir tık yukarda. Ama Tülün kalitesi ve perdenin tasarımı düşünülürse fiyatlar son derece normal. Çünkü kadınları mutlu etmenin yolu evin perdesinden geçiyor. Odanın koltuk, duvar boyası ve mobilyası ile uyumlu bir perde her kadının en çok arzu ettiği şeydir. Bu sebeple kaliteli, odaya uygun ve ömür boyu kullanıma uygun olan bir tül perde fiyat olarak biraz farklı olabilir.

tac-tul-modelleri-11

tac-tul-modelleri-12

tac-tul-modelleri-13

tac-tul-modelleri-14

tac-tul-modelleri-15

tac-tul-modelleri-16

tac-tul-modelleri-17

tac-tul-modelleri-18

tac-tul-modelleri-19

tac-tul-modelleri-20

tac-tul-modelleri-21

 

 

Taç Tül Perde Metre Fiyatları

Taç tül perde metre fiyatı tülün çeşidine ve işçiliğine göre değişiyor. Natürel tül perde fiyatları işçiliği az olduğundan fiyat olarak da biraz daha ucuz. Ama gösterişli ve adeta ben buradayım diyen tül modelleri metre fiyatları, diğerlerine oranla daha farklı. Taç tül perde çeşitleri farklılıklarına göre fiyatlandırılmıştır. Perde seçerken unutulmaması geren bir diğer konu odanın ihtiyacı olan model ve renktir. Çünkü perde kombini olmaz ise her şey göze dağınık görünür. Taç tül perde modelleri 2016 yılında stor perde çeşitleri ile ön plana çıktı. Tüllü stor perdeler fiyat olarak normal tül perdelerden biraz daha uygun. Temizliği nano teknoloji ile sağlanan( güneş ışığı ile kendi kendini temizleyen) tül stor perdeler, normal storlardan fiyat olarak biraz daha farklı.

tac-tul-modelleri-22

tac-tul-modelleri-8

tac-tul-modelleri-24

tac-tul-modelleri-25_640x10000.jpg

tac-tul-modelleri-26

tac-tul-modelleri-27

tac-tul-modelleri-28

tac-tul-modelleri-29

 

Taç Tül Perde Modelleri 2014

Taç tül perde modelleri 2014 yılında evi bir gelin gibi süsleyen dökümlü ve metrajı yüksek tüllerden oluşuyordu. 2015 yılında bu tarz yerini daha düşük metrajlı tüllere bıraktı. 2016 yılında ise hem temizliği hem de kullanımı kolay olan stor tül perdeler devreye girdi. Stor perdeler önceleri sadece ofislerde veya mutfak gibi alanlarda kullanılırdı. Son zamanlarda salonlara ve hatta yatak odalarına kadar sızdı. Taç tül perde modelleri fiyatları, metrajı ve şekli ile birlikte değişime uğradı. Bu modeller aynı zamanda son derece de gösterişli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz