Zebra perdeler şüphesiz ki kullanımı en kolay olan perdeler. Her yerde karşımıza çıkan bu perdeler son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Ucuza nasıl bulunur

ucuz perdeZebra perdeler son zamanlardaki yaygın kullanımları sayesinde hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktalar.

Zebra perdelerin bu kadar yoğun kullanımı sayesinde perde firmalarının hemen hemen hepsi üretimini yapmaya başladılar.

Perde üretimi yapan firmalar haricinde bu işten anlayan herkesin birden zebra perde üretimine girmesi ile beraber fiyatlar ciddi bir düşüş yaşamaya başladı.

Sadece perde satışı yapan dükkânlar dışında pazarlarda dahi zebra perde satışı artık yapılmakta. Ancak bu perdelerin nerelerden geldikleri de tam olarak bilinmemektedir.

Zebra perdeler kullanımı en kolay olan perdeler arasında yer aldıkları halde kalitesine göre de kullanımları değişmektedir.

Ucuz perdeler daha çok naylon iplerden yapıldıkları için temizlenmesi oldukça zordur. Bu da yıkanmadığı için perdenin yıkanmasını zorlaştırmaktadır.

Ortalama Fiyatları

Zebra perdelerin fiyatları boyuna göre değişmektedir. Standart boylarda üretilenler hemen hemen aynı fiyatlarda satılmaktadır.

Bazı öncü firmalar kaliteli ürünler ile satış yaptıklarını ispatladıkları için yüksek fiyatlar belirlerken bazıları da fiyatları tam olarak aşağıya çekmektedir.

Zebra perdelerin boyutları ne kadar az olursa fiyatta o kadar az olur. Perdenin üzerinde olan işlemeleri ve ya boncukları fiyata ek olarak değişiklik göstermektedir.

Bazı öncü firmalar kendi ürünlerini tasarlayarak fiyatlarını ona göre belirlemektedir. Bu firmalar arasında yer alan Brillant her türlü perde konusunda ürünlerini satışa sunmaktadır.

Her sene değişen ürün katalogları ile kalitesini arttırarak kullandığı malzemeleri geliştiren firma herkes tarafından tanınan bir firmadır. Bu yüzden fiyatlar metrekare hesabı yapılır ve oldukça pahalıdır.

Ancak daha uygun fiyatlar ile zebra perde sahibi olmak istiyorsanız uğramanız gereken birkaç firma daha var.

Barade Store firması sadece stor perde üzerinde perde üreten bir firmadır. Ürünleri ile her dükkânda karşılaşmak oldukça mümkün. Bu yüzden de fiyatları el yakmayacak rakamlardadır.

FİRMA FİYAT ÖZELLİK
Brillant 19,99 TL Bambu modeli, düz simli. metrekare fiyatından perdenin tam boyu belirlenir.
Barade Store 49,90 TL 100mx200m boylarında simli yapıda zebra perde
Zet Home 145,00 TL Boncuklu zebra perde, 140mx200m boyutlarında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz