Yatak odası perde modelleri 2015 yılında çok kullanışlı ve dekoratif özellikleriyle sunulmaktadır. Sadece yatak odaları için tasarlanan bu perdeler arasından tercihlerinizi yapabilir ve çok güzel bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Yatak Odası Perde Modelleri 2016

Yatak odası perdesi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunuyor. Yatak odası perde seçimi özellikle de hafif uykusu olan kişiler için önem arz ediyor. Yatak odanız çok büyük değil ise, pencere genişliğinde perdeler kullanabilirsiniz.

11 11

İçerinin görünmemesi de ayrı bir önem taşımaktadır ve bu anlamda perdede geçirgenlik önemlidir. Güneşlikler ve karartıcı astarlar ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Stor perdeler arasında karartma özelliği bulunan kumaşlar üretilmektedir.

11 21

Yatak odalarında işlevsellik ve estetik bir arada olmalıdır. Bununla birlikte tasarımı da bu kurallar çerçevesinde yapılmalıdır.

Yatak odası perdesi diğer perdelerden daha fazla anlam taşıdığı için evli çiftlerin bu konuda dikkatli olması gerekiyor. Sadece odaya girebilen güneş ışınlarının yanında odayı gizlemek ve kendi tarzınıza güzel gelen bir görüntü oluşturmak adına yatak odası perdeleri önemlidir. 2016 yatak odası perdeleri de bu ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmıştır. Yatak odası perde modelleri üretim ve tasarım aşamasından sonra satış reyonuna çıkış uygulamasına kadar birçok özellik düşünülerek üretilmektedir.

11 3

Yatak odası mobilyalarıyla uyumlu renklere dikkat etmeniz gerekiyor. Ağırlıklı olarak pastel renklerini kullanabilirsiniz. Açık renk mobilyalarda açık renk perdeleri tercih edebilir, bunun tam tersi koyu renk mobilyalarda ise koyu renk perdeler tercih edilebilir.

11 4

Kırmızı, pembe ve mor gibi yatak odası perde modelleri bu odayı daha romantik yapabilir ve modern çizgileri ışığında zengin bir tasarım oluşturacaktır. Bu durumlar yatak odası 2016 perde modelleri için geçerlidir.

11 5

Yatak odası tül perde 2016 için de uygun tercihlerinizi yapmalısınız. Ana perdenizle birlikte onu çok estetik gösterecek tül perdeler için birbirinden güzel modelleri kullanabilirsiniz.

11 6

Bir diğer yatak odası perde modelleri arasında genç odası stor perdeler 2016 olarak tercih edebileceğiniz renkli modeller bulunuyor. Daha çok açık renklerin kullanıldığı bu modeller ile 105 yılında çok farklı desenler de sunulmuştur.

11 7

Erkek genç odası perde 2016 kategorisinde de he yaşa uygun olarak birbirinden hareketli perde tasarımlarını bulabilirsiniz. Her türlü genç odası takımının renk ve dokusuna uygun olarak üretilen bu perdeler farklı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Daha canlı ve dinamik olan genç odaları, erkeklerin farklı zevklerine göre yüzlerce farklı model ile tasarlanmıştır.

11 8

Genç odaları tül perde 2016 ürünleri arasında da çok çeşitlilik söz konusudur. Odadaki mobilyalar ve ana perdeler ile birlikte uyum sağlanarak hazırlanan tül perdeler için bir takım durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Büyük pencerelere özel olarak sunulan tül perdeler de dikkat çekmektedir.

11 9

Üzerinde farklı desenleri olan genç odası tül perde çeşitleri de birbirinin tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Tül perdelerin ne kadar çeşitli tasarımlarla şekillendirildiğini biliyorsunuz. Bu anlamda genç odalarında da yeri oldukça farklıdır.

Yatak odası stor perde 2016 modelleri bir yatak odasının olmazsa olmazları arasındadır. Bayanların bu konudaki terc

11 10ihleri genellikle yeni tasarımlarla karşınıza çıkacaktır. 2016 yatak odası stor perde modelleri arasında daha çok katmanlı stor perdeler ve boncuklu stor perdeler bulunmaktadır.

11 111

Evinizin her odasına uygun olarak tasarlanan stor perdeler, yatak odalarınızda da estetik bir görünümü beraberine getirmektedir. Her yaştan kişiler için uygun modelleri de bulabilirsiniz. Genç evli çiftler daha çok desenli stor perdeleri yatak odalarında tercih etmektedir. Erkek çocuk odalarında sade stor perdeler, kız çocuk odalarında ise tül ve boncuklu stor perdeler dikkat çekmektedir.

12

Bu perdelerin modern ve yeni gösterme özelliği de bulunuyor. Evini yenileyenlerin de ilk olarak yatak odalarına modern perde modelleri arasından stor perdeleri tercih etmelidir. Fiyat olarak da çok uygun seçenekleri sunan kalın ya da ince stor perdeler, günümüzde oldukça tercih edilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz