Ana Sayfa Yazar hakkında

Yazar hakkında

Yazar hakkında

hakkimdaMerhabalar, adım Meliha Sönmez, 37 yaşındayım. Ev hanımı olarak 7 yıldır kendi evimde perde dikimi yapmaktayım. Kendi modellerimi artık yayınlamak istiyorum. Bu site ile tanıştıktan sonra artık bazı şeylerin değişeceği düşüncesindeyim.

Perde modellerinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Sizler de tasarımlarınızı paylaşmak istiyorsanız projemiz üzerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde birbirinden güzel farklı perde modellerini de inceleyerek daha güzel tasarımlar yaratabilirsiniz.

Bu konuda ev dekorasyonlarınızın vazgeçilmez ürünleri olan perdeleri daha dikkatli seçecek ve onları mobilyalarınız ile uyumlu hale getirebileceksiniz. Klasik görünümlerden hoşlanan ya da daha modern bir tarz yaratmak isteyen herkes için perde modelleri mevcuttur. Günümüzde bu şekilde perde dikim işleriyle uğraşan birçok insan bulunuyor.

Hepsi emek vererek fikirlerini bir sanata dönüştürebiliyor. Elbette ortaya çıkardıkları bu ürünlerin bir şekilde farklı alanlarda paylaşılması da gerekiyor. İşte tam da burada devreye giriyor ve perde dikimlerinizi farklı insanlarla buluşturuyoruz. Doğru bir perde seçimi yapmak için ve bir perde hakkında bilmeniz gereken her şey için sitemizi ziyaret etmeniz ve kullanıcı yorumlarından da faydalanmanızı öneriyoruz.

Özel tasarım perde modelleri ve perde koleksiyonlarını doğru bir şekilde takip etmek isteyenlerin tek adresi. Zarif bir görünüm ve kolay kullanım olanaklarıyla süslenmiş perdeler, yaşam alanlarımızı süslemeye devam ediyor. Evinizin en sevdiğiniz köşesini kendi tasarımlarınızla güzelleştirip bu fikirlerinizi sitemizde paylaşabilir ve başka insanlar için de önerilerde bulunabilirsiniz.

Sizlere bu fırsatı sunan yeni projemiz ile dilediğiniz her perdenin her çeşidini görebilir ve farklı renk ve desen modellerini bir arada bulabilirsiniz.

Ev dekorasyonu konusunda perdelerin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Bu anlamda yine sizler için en şık ve en kaliteli perde modellerini paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Dekoratif perde modellerinden aklınıza gelmeyecek birçok perde modeline kadar bol çeşitli ürünleri daha güzel fikirler edinmeniz adına sizlere ulaştırıyoruz. Yapmanız gereken tek şey sitemizde kısa bir gezinti yapmak. Daha sonra bir perde hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilir ve yeni perde dikimlerinizi de daha pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.