Bu senenin yeni tül modelleri gerçekten birbirinden farklı ve güzel tasarımlarla oluşturulmuştur. Ayrıca fiyat olarak da çok cazip seçeneklerle sunulmaktadır.

Hangi tarz iç tül uygun olacaktır?

Bu yılın yeni tül modelleri, 2015 tül perdelerinde olduğu gibi 2016’da da perde modelleri ile evinizin salonu için yine harika perdeler hazırlamış. Bu konuda ülkemizdeki en iyi ve en kaliteli perde modellerinden olan Taç tül perde, Brillant tül perde, Linens tül perde, Pierre cardin gibi markalar 2016’da da tasarım konusunda yine oldukça iddialı. Tül perde, kendine özgü model ve detayları ile stor perde, fon perde, jaluzi perde gibi birçok perde türünden seçim yapmanızı sağlamaktadır.

yeni-tul-modelleri-1

yeni-tul-modelleri-2

yeni-tul-modelleri-3

Evin salonunuzun aldığı ışık miktarından tutunuz da salonunuzun arka sokağa mı, caddeye mi baktığına veya kaçıncı katta olduğunuza kadar birçok etmenden etkilenmektedir. Salonda kullanılacak olan japon perde, zebra perde, güneşlik, tül perde, desenli stor perde, stor perde içerisinden tercih yapılması gerekmektedir.

yeni-tul-modelleri-4

yeni-tul-modelleri-5

Salonunuz küçük veya salon tavanı alçak durumda ise bu yılın yeni tül modellerinden seçtiğinizde düz bir perde seçilmelidir. Bu şekilde salonunuzun daha yüksek olarak algılanmasını ve görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer evinizde küçük salon pencereleriniz var ise perde seçerken duvar renginiz ile uyumlu renkler olmasına dikkat etmelisiniz. Evinizdeki perdeniz aynı zamanda salonunuzda bulunan mobilyaların rengi ile de uyumlu olmalıdır.

Eğer mobilyalarınızı yenileyecek iseniz ve yahut da mobilyalarınız yeni alınacak ise perde seçimini mobilya seçiminden sonraya bırakmalısınız. Bu hususta duvar boyası, duvar kağıtları, parke gibi seçimler de perde seçimi konusunda belirleyici rol üstlenmektedir. Desenli perdeler düz koltuk modellerinde kullanılır iken, desenli koltuklarda da düz perdeler tercih edilmektedir. Evinizdeki mobilya renklerine göre de tamamlayıcı renkleri bulup seçerek evinizin veya perdeyi nerede kullanacak iseniz oranın daha kombine ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Salondaki tüm renklere olan uyumu ile 2016 taç tül perde modelleri ve çeşitleri için kahve rengi tonları, toprak, beyaz, bej rengi gibi tonlar her renk mobilyaya rahatça uyum sağlamaktadır.

yeni-tul-modelleri-6

yeni-tul-modelleri-7

yeni-tul-modelleri-8

Tül perde ve perde modellerinin seçimi evi tamamlayan unsurlar olduğundan seçimi son derece önem taşımaktadır. Çocuk odası, mutfak, salon veya yatak odasına seçeceğiniz bu yılın yeni tül modelleri hem evinizi ışık göstererek ferah bir ortam sağlamalı hem de sizi yansıtmalıdır. Özellikle ev içerisinde küçük odalar var ise bu odalar için perde seçerken perdenizin evinizin duvarı ile aynı renk olması evinizin daha geniş ve daha ferah görünmesini sağlayacaktır. Eğer evinizin içerisindeki eşyalar çok albenili veya gösterişli ise perde modellerinizin daha sade olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yılın yeni tül perde modelleri ve çeşitleri o kadar fazla ki jaluzi perdelerden japon perdelere kadar birçok çeşit ve farklı model tercih edilebilmektedir.

Pierre cardin, Taç perde, Linens, Brillant, gibi markaların yanı sıra özel tasarım perde modelleri içerisinden de tercihlerinizi yapabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz bu göz alıcı tasarımları umarız sizde bizim kadar beğenirsiniz. Zebra veya stor perdenin temizliği de oldukça kolaydır. Kaplama kalitesi ve kumaşının özelliği ile üç veya dört yıl süresince kirlenme belirtisi göstermez. Bu perde türleri ofisler ve iş yerleri için sık kullanılan perdeler olduğundan en çok tercih edilen modeller arasında yerini çoktan almış durumdadır. Rahatlıkla tercih ederek yaşam alanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

yeni-tul-modelleri-9

yeni-tul-modelleri-10

yeni-tul-modelleri-1

yeni-tul-modelleri-3

yeni-tul-modelleri-13

yeni-tul-modelleri-14

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz