Yeşil perde tekniği daha çok reklam ve sinem filmlerinde kullanılan en son teknolojilerdir. Yeşil perde önünde çekilen filmler de istenildiği gibi montajlanabilmektedir. Ayrıca perde renginin yeşil olmasının sebebi; yeşilin en düşük ton olması ve ışığı çok iyi bir şekilde emmesinden kaynaklanıyor.

Yeşil Fon Perde

Pileli olarak kullanabileceğiniz yeşil fon perdelerde daha çok 3 farklı ebat seçeneği bulunuyor. Bu fon perdeyi ayrıca dekor amaçlı ya da kapatma amaçlı kullanabilirsiniz.

7 1

Evinizde de yeşil fon perdeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tamamen kapatma amaçlı olarak mobilyalarınız ile uyum sağlayabilirsiniz. Bu perdelerin uzun süreli kullanımını yapmak istiyorsanız dikkatli bir şekilde kullanım talimatlarına da uymanız gerekecektir. Ev dekorasyonlarında oldukça önemli bir yeri olan fon perdeler, aynı zamanda hayat anlayışınızı da yansıtıyor.

Evinizin tüm odalarında yeşil fon perdeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kornişlerin tamamına da uyum sağlayabilmektedir. Bu sayede de ekstra malzeme kullanmanıza gerek yok.

7 37 47 9

Fon bağlayıcı ve perdenin gerekli aksesuarlarını da kullanarak, çok güzel bir ev dekorasyonu tamamlayıcısı olan yeşil fon perdeleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu perdeler ayrıca kaliteli kumaşlardan üretilmektedir.

Yeşil Tül Perde

Birbirinden güzel tasarımlarıyla dikkat çeken tül perdeler, yeşil olarak da tercih edilmektedir. Tüm odalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz yeşil tül perdeler, yaşam alanlarınızın havasını değiştirebilen özelliktedir.

7-6

Günümüzde daha çok düz renk tüllere desenli perdeler ile zenginlik katılmaktadır. Akla ilk gelen yeşil tül perdeler ile de modern ve klasik bir havayı yaşayabilirsiniz. İp tüllerin zarafetiyle birlikte ayrıca dekorasyonlarınızın daha güzel görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Yeşil tür perdeler ayrıca evinizin ışığa açılan pencerelerinin en güzel örtüleridir. Odanızda özel olarak kullanabilir ya da dekorasyonunuzla uyumlu yeşil tül perdeleri tercih edebilirsiniz. Son zamanların en çok kullanılan ürünlerinden olan yeşil tül perdeler ile şık ve estetik bir görünüm sizleri bekliyor olacak.

Yeşil Stor Perde

Stor perdelerin birbirinden güzel renk ve modelleri arasında artık yeşil stor perdeler de revaçta. Ev ve iş yerleriniz için tercih edebileceğiniz bu perde ile çok güzel bir hava yakalayabilirsiniz.

7 8

Oldukça ekonomik olan yeşil stor perdeler, internet üzerinden de sipariş verilmektedir. Yapmanız gereken tek şey, gerekli ölçü birimlerinin doğru bir şekilde hazırlanmasıdır.

%100 polyester olarak üretilen yeşil stor perdeler ayrıca sadece %30 ışık geçirgenliği özelliğinde tasarlanmaktadır. Ayrıca kullanıldığı ortamı karartmaz ve dışarıdan içerinin görülmesini de engellemektedir.

Uzun süreli kullanım için yeşil stor perdelerin kullanım bilgilerini de kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Oldukça güzel ve şık duran bu perdeleri ev ve iş yerlerinizde kullanabilirsiniz.

7 27 117-7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz